Menu

Brak owulacji ?! hormony?

dziewczyny nie wiem co sie dzieje z moimi hormonami. Staramy sie o dziecko a mi sie coś pierdzieli. Okres mam co 27, 28 dni cykl, wiec w normie. Troche krótko krwawie bo 2dni potem 1dzień przerwa i jakieś plamienie 1dzien. Nic mnie nie boli! Robie testy owulacyjne i zawsze sie zgadzało (12,13dzien cyklu) teraz nic, wiec nie miałam owulacji! 2miesiące temu z piersi zaczeło cos wyciekac tak lekko, zbadałam prolaktyne i hormon tarczycy jest norma. Acha! w kwietniu byłam u ginekologa i ok.
Nie wiem co o tym myśleć? Moze któraś z was miała lub ma taki "problem". Wielkie dzięki.

PatrycjaM
 1181  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Zdrowie ciąża hormony

Odpowiedzi

Anka05
Ja od września tamtego roku staram się o maleństwo i nic a córkę już mam a teraz jakoś nie idzie(placze) Idz do ginekologa mi przepisał tabletki żebym miała owulację.Życzę powodzenia(prezent)
Wiolka28
Moja siostra miała podobne objawy,ale jak była w ciąży. Przez pierwsze trzy miesiące ciąży miała krwawienie dwudniowe,a potem w międzyczasie plamienia,a przy okazji z piersi wyciekała jej tak zwana "siara". Dodam też iż robiła sobie w tym czasie cztery testy ciążowe i wszystkie wychodziły negatywnie,dopiero jak poszła do ginekologa okazało się,że jest w 14-tym tyg. ciąż. Proponuję wybrać się do ginekologa. :-)
PatrycjaM
Wiolka28 to mnie zaskoczyłaś bo robiłam test ciążowy ale 2dni przed miesiaczką i negatywny. Jutro zrobie znowu test. Piersi mnie jakby bolą, ale nie wiem czy nie mam już urojeń.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.