Menu

Brak ruchu w ciąży- jak nie przytyć zabardzo

Drogie mamy okazało się że po dwóch poronieniach nie mogę wykonywać w ciąży nawet najprostszych ćwiczeń. W miarę możliwości mam jak najwięcej leżeć. Boje się że jak teraz za bardzo przybiorę na wadze nie będę w stanie się ruszyć i normalnie urodzić. Nie chodzi tutaj o względy estetyczne ale zdrowotne. Najgorsze jest to że mój mały "groszek" powoduje że jestem praktycznie cały czas głodna i zdarza mi się podjadać nawet w nocy. Nigdy wcześniej tak nie grzeszyłam ale nie potrafię się głodzić mając pod serduchem małego lokatora(prezent)

anulka2281
 987  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie dieta w ciąży

Odpowiedzi

renata29
niekoniecznie musisz dużo przytyć,ja w drugiej ciąży leżałam plackiem ostatnie 3 miesiące a przytyłam tylko 3,5 kg przez całą ciążę
minio
mysle,ze spacery powinny pomoc(kwiatek)
margolcia85
Ja w pierwszych tygodniach, bodajrze 10 schudłam 10 kg, a wcinałam tak że moi stwierdzili w domku że jak tak dalej pojdzie to dźwig zamówią żebym z łóżka wstała - co prawda nie musiałam leżeć, ale i tak balam się że faktycznie się nie wmieszczę w drzwi jak tak dalej pójdzie! Potem robiłam tak jak piszą dziewczyny, jakieś jabłko, marchewkę, owoce i warzywa zamiast słodyczy, nie odmówiam sobie słodkości wogole bo uwielbiam je i maleństwo też się ich domaga. TERAZ JESTEM W 35 TYG. I przytyłam 16,5 kg, a wcale nie wyglądam tak, że znajomi twierdzą że wcale nie widac że jestem w ciąży.
Kordelia
Staraj się jeść często, ale w mniejszych ilościach i tylko wartościowe pokarmy (te puste kalorie ograniczaj, bo tych najtrudniej później się pozbyć) i nie martw na zapas roztyciem, bo później karmiąc piersią też sporo stracisz (grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.