Menu

Brak wykształcenia!!

Jestem tu od niedawna czytam wasze wypowiedzi i mam wrażenie, że na tym forum jest większość kobiet nie mających wykształcenia, osób które mają ok 20 lat, nie zdały matury bo wcześniej zaszły w ciążę i poświęciły się wychowywaniu dzieci. Osoby te siedzą w domu z dziećmi, są bezrobotne (z racji braku wykształcenia) i tylko narzekają: mąż za długo w pracy, mąż nic mi nie pomaga, jestem wykończona itd. Zginęłybyście bez tych waszych mężów i najwyższa pora sobie zdać z tego sprawę. Pozdrawiam i proponuję się zastanowić nad sobą.

weronika100
 4253  131

Znajdź pytania na ten sam temat:

szkoła studia wykształcenie

Odpowiedzi

Matina
(klaszcze)
izkalepszy
a ja mysle ze sie mylisz tu sa osoby w wiekszosci ok 30 letnie i z wyksztalceniem
corcia
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
monique25
jakieś wykształcenie to ma każdy ; sęk w tym jakie (grins)
corcia
gochasta żeby nie narzekać
weronika100
gochasta@żadne,stwierdzam fakt
corcia
z tego co wyczytałam
mala21
zaszłam w ciążę pod koniec studiów licencjackich, pomimo ciąży a teraz małego dziecka od razu kontynuowałam, wprawdzie już zaocznie magisterkę. Niedługo mam obronę. To fakt nie pracuję, z tego względu że nie zarobiłabym tyle co mąż a z czegoś życ trzeba. Moja mama jest osobą chorowitą i nie dała by sobie rady z dzieckiem. Nie narzekam że mąż mi nie pomaga, bo jak jest to pomaga. Wiem też że nie jest niczemu winien, stara się jak może. Narzekam tylko na głupie czasy. Bo uczę się, kończę studia a nie wiem czy znajdę pracę. Mam 24 lata.
Może i dziecko było wpadką, ale najszczęśliwszą jaką można sobie wwwyobrazic
Matina
Tylko najbardziej wkurza mnie to, gdy ktoś faktycznie siedzi w domu Z WYBORU (żeby być przy dzieciach w najważniejszych chwilach w ich życiu), a narzeka. Nie mozna "zjeść ciastko i mieć ciastko".
weronika100
bo nie ma zakładki spostrzeżenia i uwagi!
carla1978
otoż to Matina, siedza w domu, narzekaja, leniwe i tyle, a zasłaniaja sie dziecmi
Matina
(klaszcze) brawo carla1978 - mam takie przypadki pod nosem. wziąć i potrzepać!!! I jeszcze słyszę czasami, że to ja jestem wyrodna bo poszłam do pracy od razu po macierzyńskim (smutna)
carla1978
gochasta jak zawsze błyskotliwa i na temat (grins)
karolincia
No cóż mam wykształcenie i dziecko urodziłam w wieku 27 lat wiec to chyba nie do mnie uwaga
Mysiaa
melissa zgadzam się z Tobą w 100%(klaszcze)
Matina można...jak się ma 2 ciastka (kciuki)
weronika100
gochasta@twoja inteligencja mnie zadziwia!
Aneta50209
Jejku no proszę cię kbieto a Ty nigdy nie narzekasz?? Myślałam że jesteśmy tu po to żeby sobie pomagac i się wspierac a widac tak nie jest. Chyba każda z nas ma chwile kiedy ma wszystkiego dośc i wszystko ją przytłacza, ma potrzebę sie wyżalic więc komu lepiej się wyżalic jak nie innej mamusi która rozumie problemy..
A co do rzekomego siedzenia w domu ze względu na rak wykształcenia to jeśli nawet któraś mama tak ma to nikomu nic do tego. Ważne że przebywa w tym czasie ze swoim dzieckiem i wyjdzie mu to na pewno na dobre...dokształcic się zawsze można a powrotu do najmłodszych lat swojej pociechyy nic już nie wróci.

To tyle co mam do powiedzenia...pozdrawiam wszystkie mamusie (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
carla1978
po prostu dziewczyny trzeba chcieć, a większości sie nie chce! niektore wolą wysłać meza na 15 h dziennie do pracy, gotować i narzekać, jak jest zle(grins)
Magdzik
(wow)(wow)(wow) Ale czemu ma służyć to pytanie - NIEpytanie??!!(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) To już sprawa tych, co narzekają... A nasz naród ma to do siebie, że ciągle narzeka, więc o co tak naprawdę chodzi???(wow)(wow) A tak między Bogiem, a prawdą, to i Ty też właśnie narzekasz...na te, co narzekają(smiech)(smiech)
mala21
ja siedzę w domu i czasem narzekam, ale chwilowo to nie jest mój wybór a konieczność....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.