Menu

Brak zaproszenia na komunię do chrześniaka

Mój mąż jest chrzestnym, jego chrześniak idzie w tym roku do I Komunii Św, a nie zostaliśmy na nią zaproszeni, więc mam pytanie co zrobić, czy kupić prezent i go dostarczyć w dniu komunii, czy tylko wysłać kartkę z życzeniami, czy w ogóle nic?Jak byście się zachowały w takich okolicznościach???????????

lwica
 907  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Partnerstwo i Rodzina pierwsza komunia

Odpowiedzi

jadiemus
HMM TROCHĘ LIPA(pout) CIĘŻKO POWIEDZIEĆ TO ZALEŻY OD TEGO JAKIE SĄ MIEDZY WASZYMI RODZINAMI STOSUNKI. BĄDŹ CO BĄDŹ TWÓJ MĄŻ ZGODZIŁ SIĘ BYĆ CHRZESTNYM KILKA LAT TEMU I TERAZ TRZEBA SIĘ WYWIĄZAĆ. JA NA TWOIM MIEJSCU KUPIŁA BYM PREZENT, PRZYSZŁA POD KOŚCIÓŁ ZŁOŻYŁA ŻYCZENIA CHRZEŚNIAKOWI I TYLE. A JEŚLI MACIE ŻAL??? NO TO WYJAŚNIJCIE TO SOBIE WY DOROŚLI (kwiatek)
mala21
poszła bym na mszę, a po złożyła życzenia, dała prezent.
Madzik8889
Myślę,że dziecko nie jest niczemu winne. Poszłabym na maszę, po niej dałąbym prezent i poszłą w swoją strone
Madzik8889
mszę*dałabym* poszła* sorki za błędy.....(kwiatek)
Jaga80
również poszłabym na mszę a po dałabym prezent i zwinęłabym się do domu.Co dziecko jest winne za to,że ma durnych rodziców???
maja1482
myślę tak jak @mała i @Jaga... po mszy dałabym dziecku prezent i poszłabym do domu... dziecko nie jest niczemu winne, a ja myślę, że w takich sytuacjach trzeba być w porządku(prezent)
justii34
(grins) tak jak maja 1482.przykre to,(pout) moze da im to do myslenia?(cukierek) a moze to jakies nieporozumienie? (cukierek)
daryjka87poznan
Poszła bym na msze, po mszy złozyła zyczenia i dała prezent i poszła bym do domku.
lwica
Dzięki, myślałam by tak zrobić, przecież dziecko nie wybiera sobie rodziców.
isiorek
również uważam podobnie. i pewnie ostentacyjnie bym olewała durnowatych rodziców i jako chrzesna głośno składała życzenia najlepiej jako jedna z pierwszych żeby goście inni słyszeli. może rodzicom byłoby głupio przynajmniej
Magdzik
Zrobiłabym jak dziewczyny. Szkoda dziecka:/
xkasiulax
wysłałabym prezent
avilla1209
posząłbym na msze ,po niej dala prezent i zlozyla zyczenia!tyle nie wdawalabym sie w zadne zbedne gaki!dalabym i poszla!tak na marginesie to troche lipa...
JustiSam
Niezle...jeszcze czegos takiego nie slyszalam. Chyba tak jak dziewczyny bym zrobila.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.