Menu

Brykolandia, Jaworzno

Witam, mam pytanie do mam z Jaworzna lub okolic. Czy któraś z Was była w centrum zabaw " brykolandia"w jaworznie? Czy 17 miesięczne dziecko będzie miało co tam robić? I jaki jest cennik?

antenkarad
 1604  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport zabawa dziecko

Odpowiedzi

Zana
a czy twój net posiada strone GOOGLE ??? ...pierwsza lepsza strona

http://jaworzno.naszemiasto.pl/kontakty_adresy/92426_358.html
antenkarad
@zana posiada ale mi chodzi o wypowiedzi mam, które tam były i cennika nie znalazłam
antenkarad
aha i nie chodziła mi o brykolandie tylko bajlandie :)
Anna81
Jeśli chodzi ci o to co jest na osiedlu stałym to odradzam dla dziecka tak małego bo ja poszłam z moją Ola tam i ona ma ponad 2 latka i miała trudności z wchodzeniem tam na to żeby się tam wyspinać żeby dojśc do zjerzdzalni bo tam jest taki labirynt po którym trzeba przejśc żeby dojśc do zjerzalni i zjechać do tych kulek uważam że to jest tak dla dziecka od 3 lat ceny sa od poniedziałku do czwartku po 8zł każda kolejna godzina 5zł a od piątku do niedzieli chyba 10zł
bajlandia
Od piątku do niedzieli pierwsza godzina kosztuje 9 zł a każda kolejna 6,-, bez limitu czasu 20,- zł. W tygodniu to rzeczywiście odpowiednio 8,- zł 5,- zł i 18,- zł.

Labirynt, o którym mówi Anna81 z dużym basenem z kulkami o łącznej powierzchni ponad 100 m kw. na dwóch poziomach jest przeznaczony dla większych dzieci wymagających dynamicznej, a przy tym bezpiecznej zabawy.

Dla maluszków natomiast mamy specjalny "Kącik Malucha" gdzie rodzice mogą cały czas być z pociechami. Jest tam duży domek Kubusia z huśtawką i małą zjeżdzalnią do baseniku z piłeczkami, bujaki (motocykl policyjny, foczki), samochodziki z napędem flinstonowym, multimedialny domek-zabawka, krzesełko ucząco-grające, warsztat mechanika, kuchnia, smoczek do skakania, itp.

Koszt zabawy nie jest wygórowany więc zapraszamy do nas aby maluszek sam mógł się przekonać o tym, że mamy warunki do zabawy dzieci w wieku od 1 do 11 lat :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.