Menu

brzuszek

a własnie dziewczyny jak u was z brzuszkiem po porodzie ?? mi wisi straszne sadełko jak się go pozbyć??? :) tak bardzo bym chciała płaski brzuszek hmmmmm (zla)

martulcia18
 637  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy sadełko

Odpowiedzi

gocha2522
hmmm...ja też bym chciała płaski no ale cóż coś za coś!
xkasiulax
Wiesz co ja rodziłam trzy tygodnie temu i miałam dość mały brzuszek i nie mam w ogóle ani rozstępów ani brzuszka no może troszkę (grins) ale w ciąży używałam przeróżnych,kremów właśnie na rozstępy i na elastyczność skóry. więc to może dzięki tym specyfikom mój brzuszek wygląda w miarę dobrze w tak krótkim czasie po porodzie(grins)
Ja bym zaczęła od ćwiczeń i może właśnie jakieś balsamy by pomogły
Kasia011085
ja zaraz po porodzie zakładałam takie rajstopy ściągający...teraz brzusio jest płasnie jak deska...) śladów po przebytej ciąży...polecam:)
Kasia011085
miło być ...0 śladów po przebytej ciąży....
agis
Ja sciskalam sie specjalnym pase no i brzuszka nie mam prawie wcale
JUSTYS
a mi tam nic nie wisi(grins)
sque
no ja jestem 2 miesiące po porodzie i tylko troszkę brzuszka mi zostało, a to pewnie dlatego że ja nigdy szczególnie go nie miałam, no i w ciąży też duży nie był, poza tym dieta i dźwiganie małej :-) pomogło też. Ale rozstępy niestety po porodzie mi powychodziły i to na boczkach a nie centralnie na brzuszku, pomimo codziennego stosowania specjalnego serum, no cóż jakaś pamiątka oprócz dzidzi musi być :-)
xjulka
ja niestety nigdy nie miałam płaskiego brzuszka zobaczymy moze po drugiej ciąży bedzie lepiej ale cóż coś za coś
bobasekm
U mnie nadal brzuszek jest (chociaż ja nigdy nie miałam płaskiego), ale ćwiczę na hula-hop i mam nadzieję, ze efekty niebawem będą, na szczęście nie mam rozstępów
beatka7623
Mnie zostały tylko rozstępy a nosiłam pas uciskający i brzuszki (grins)(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.