Menu

Brzydka cera

(prezent) Hej kobietki od jakiegoś czasu mam okropną cerę całe czoło w pryszczach myślałam nad jakimiś witaminami ale nie wiem które dobre może macie jakieś sprawdzone ?Pozdrawiam(pokoj)

aga24
 700  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie cera

Odpowiedzi

betty
polecam wizytę u dermatologa(awve)
pscolka1987
betty ma racje....!!!!bo pełno jest tych środków ale nie wiadomo co pomaga.
emiliab
Dermatolog lub kosmetyczka tu pomoże.
renata29
biorę belissę z myślą o włosach i cera też mi się poprawiła
wessa
A zmieniłaś dietę - bo piszesz, że "od jakiegoś czasu" masz brzydką cerę? Może jesz za ostro, albo za dużo słodyczy - to bardzo źle wpływa na skórę, sama wiem po sobie... ;/ Jeśli chcesz oczyścić cerę, to nie wystarczą kremy, toniki, czy jakieś maseczki... Ja brałam Untoxin - na oczyszczenie wewnętrzne, z toksyn, z różnych resztek, które zalegają w organizmie... I rzeczywiście, cera się poprawia, włosy, paznokcie, ogólnie się ładnieje po takim oczyszczeniu... ;)
kythollia
Herbatki jak najbardziej, nie tylko z bratka, ale i zielone, czerwone. Dieta - no niestety, nie tylko słodycze odpadają, ale też kwaśne, tłuste potrawy o wyraźnych smakach - bo ostre czy intensywne smaki "wykrzywiające twarz" źle wpływają na cerę. Untoxin? Moja koleżanka brała kiedyś, faktycznie z brzydką cerą już nie miała problemów. I mam jeszcze pytanko do Ciebie, Eudaimonia, czym podbudowujesz tarczycę?
wessa
Ło, myślałam, że Untoxin to jest mój indywidualny wynalazek, a okazuje się, że więcej osób na forum bierze, jestem zaskoczona :). A z tarczycą nie ma żartów, ale jak się zdrowo je i normalnie funkcjonuje, to to już jest dostateczne dbanie o tarczycę :).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.