Menu

Buciki ;)

Więc tak moja niunia ma 11 miesięcy i już super raczkuje staje przy wszystkim co jest możliwe(nawet przy ścianie(krejzolka) ) i chodzi wzdłuż mebli w łóżeczku . Sama jeszcze nie stoi choć próbuje, ale myślę że brak jej odwagi zresztą nie jest tak bardzo stabilna jeszcze (grins) No i moje pytanie czy mogę już jej kupić usztywnione buciki ? Żeby już po domciu sobie chodziła? Myślałam też o kozaczkach, ale nie wiem (smutna) Dlatego proszę was o pomoc (kwiatek)

Aha jeszcze tak spytam przy okazji jak sprawdzić jaki rozmiar bucika ma dziecko? Zmierzyć stópkę i np jak ma 10cm to co to będzie 10 rozmiar ? Tylko się nie śmiejcie ze mnie (smiech)(prezent)

Paulinka1701
 585  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie pierwsze buciki chodzenie dziecko

Odpowiedzi

patrycja21
najlepiej na nózke przymierzyć ,albo z patyczka ja czesto tak robie, patyczkiem odmierzam stopke i tak kupuje
ADAMSKA98
dagi ma racje , a na zime morzesz kupic najlepiej jak na nózkie kupisz,nawet możesz kupicc ciut wieksze bo wtedy skarpetkie morzesz zalożyc
Paulinka1701
aha no bo teściowa i inni mówią żebym buciki po domu zakładała ..ale widzę że nie miałą racji dzięki dziewczynki(kwiatek)(kwiatek)
Paulinka1701
asafi dzięki za linka (prezent)
Misha
Nam fizjoterapeutka "zabroniła" jakichkolwiek bucików, zanim mała nie zacznie sama chodzić. Po domu najlepsze są skarpetki lub rajstopki antypoślizgowe, albo takie skarpety z zamszową podeszwą.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.