Menu

Budzenie sie w nocy kilka razy

witajcie!Od kilku tygodni mam maly problem ze snem mojego 10,5 miesiecznego synka,budzi sie w nocy po 3,4 razy czasami z placzem.Czasami zdarza sie tak ,ze bardzo dlugo nie moze zasnac.Nie wiem o co chodzi,czy to poprostu moze normalne u dzieci w tym wieku?powiedzcie mi jak to jest, lub bylo ze snem waszych pociech i czy macie jakies sposoby na takie pobudki w nocy.
PS.wiem,ze napewno nie jest glodny lub spragniony.
DZIEKUJE Z GORY ZA ODPOWIEDZ

kina
 617  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

sen

Odpowiedzi

ADAMSKA98
mój ma 13 miesięcy i terz budzi się splaczem ale mu jdą zobki nie czesto ale jak bardzo placze i nie może zasnac podaje mu czopki pszeciwbulowe i wtedy pszesypia cala noc
emiliab
Też pomyślałam jak smerrfetka, mojemu ząbki dokuczały najbardziej w nocy i też potrafił się budzić kilka razy. Czasami dawałam Mu pić i zasypiał.
ADAMSKA98
@ashania to twoja niunia byla zauroczona jak jajko pomogło ale jest terz inny sposob na zauroczenie pszechodzi sie trzy razy dziecko i splowa się nad glowka tylko to może zrobic najstarsza lub najmlodsza osoba w rodzinie
elcia
moze przezywa w nocy nadmiar wrażen z dnia (pozytywnych i negatywnych), moze w waszym życiu zaszły jakieś zmiany ostatnio np. wróciłaś do pracy, a moze nic z tych rzeczy. Mój mały czesto budzi sie w nocy bez wiekszej przyczyny a ma 21 miesiecy.
kina
zabki to nie sa,on lepiej spal w nocy jak zabkowal(grins) nie wiem o co chodzi moze rzeczywscie wrazenia z calego dnia(smutna)
mammma
moja fatalnie spała przez kilka m-cy zaraz po skończonym roczku. budziła się co noc i płakała lub poprostu nie spała przez 2-3godz. wydaje mi się, że w naszym przypadku było to ząbkowanie. po około 3 m-cach mordęgi uspokoiła się i wszystko wróciło do normy. ale miewała jeszcze okresy nocnych pobudek. raz śpi super, raz gorzej. tak falami.
nikordia
beatatrocho a ja wierze....
elcia
nie wierze. ale sznuje to w co wierza inni.
karolincia
A moze mu za gorąco moja jak jest duszno też gorzej śpi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.