Menu

Budzik dla dziecka z kilkoma melodyjkami

Witam, szukam budzika dla dziecka które niedługo idzie do przedszkola. Chcę Jej kupić budzik któruy będzie grał inną melodyjkę, gdy trzeba będzie iść spać i inną melodyjkę gdy trzeba będzie wstawać.
ma to być budzik dla dwuletniej dziewczynki, także wygląd też jest ważny. musi ją polubić. Był w którymś z odcinków Super niani.
Czekam na pomoc i pozdrawiam.

jelen
 2199  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Wychowanie budzik

Odpowiedzi

euphoria29
Nie wyobrażam sobie żeby mojej dwuletniej córce rano brzęczał budzik nad uchem bo musi wstawać!(zlosc)
monique25
anessa85 super ten budzik tez go zmówimy (kciuki)
Agnieshka76
Ten piesek jest boski
xkasiulax
anessa85 słodziutki ten spanielek (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent) jak dla mnie fajny pomysł....
korek221
piesio jest uroczy(grins)(klaszcze)(klaszcze)
kaisaa4
a mi się szczerze mówiąc dużo bardziej podoba ten drugi :] dobry pomysł z tymi obrazkami śpiącego misia i faktycznie może to nauczyć dziecko późniejszego wstawania. jak np moje dziewczyny czasem za wcześnie wstaną nie umiem im tak od wytłumaczyć czemu jeszcze powinno się spać a tłumaczenie o godzinach mało pomaga bo co ich godziny jak jasno przecież jest. jednak obrazkow jeśli zobaczyły by acha misiek jeszcze śpi czyli jeszcze trzeba spać więc nie wstajemy. ceny jednak są tak rewelacyjne że ja np się nie zdecydowałabym
amalka
Cuuuudny i taki słodki (cukierek) Jednak myślę podobnie jak @euphoria29 wolałabym sama budzić maluszka, choć ten piesio szczeka na pobudkę więc to nie jest takie "drastyczne" jak tradycyjny budzik...
xkasiulax
.....też wolałabym sama budzić małą,takiego piesia kupiłabym dla siebie (grins)(grins)(grins)(grins)
makaron
Witam, niestety nie widzę wszystkich odpowiedzi a interesuje mnie budzik dla dziecka, proszę o informacje gdzie można kupić :)
Pozdrawiam
makaron
Witam, niestety nie widzę wszystkich odpowiedzi a interesuje mnie budzik dla dziecka, proszę o informacje gdzie można kupić :)
Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.