Menu

burze

jak to jest u was boicie się burzy wy lub wasze pociechy ?? bo ja w dzień nie ale za to w nocy okropnie wrrr w tedy przytulam sie mocno do męża a on sie ze mnie śmieje ze jestem głupia hihihihi moja wiki tez się nie boi :))(grins)(grins)(grins)

karolcia514
 740  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Czas wolny i Sport burza

Odpowiedzi

aangelek21
Już nie pamiętam co to burza, 4 lata nie słyszałam i nie widziałam burzy!!!
ale będąc jeszcze w Polsce, jak pojawiały się burze, to za dnia siadam i przyglądałam się z ciekawości błyskawicą, a w nocy bałam się jak diabli!
Anemona
ja mieszkam na poddaszu i jak jest jakiś wiatr albo jak mocno poda deszcz to strasznie słychać. Mój syn boi się burz, a córka nie rozumie jeszcze. Dla mnie jest to nie przyjemne czy w dzień czy w nocy, zwłaszcza że w tygodniu nocą nie mam się do kogo przytulić.
Anemona
moja ciocia tak się boi że czasem do piwnicy albo do szafy się chowa chociaż ostatnio się hamuje ze względu na swoich synów.
karolcia514
moja wiki to wola ze bozia krzyczy na nie grzeczne dzieci hehehe.......
daryjka87poznan
Kocham burze. Moja corcia nie zwraca uwagi tez na burze.
tlolek
bardzo lubię burze a mojego smyka ciężko do domu wgoni jak usłyszy grzmoty.
Magdzik
Boję się burzy, ale staram się nie panikować przy córce, bo i jej to się udziela. Mąż się nie boi, za to moja mama.... jak jest burza w nocy,to nie kładzie się spać (jak ja - głowa pod poduszkę), tylko siedzi i czeka, aż przejdzie(krejzolka)(krejzolka)
tymianek
uwielbiam patrzec na pioruny, fizycznie odczuwać nagłą zminę temperatur, uwielbiam jak mocno "wali"
katarynka3311
Ciekawie wyglada burza noca. Nie balam sie nigdy, zawsze mnie interesowala. Moj maz chyba boi sie troche, a Oktawia jeszcze burzy nie przezyla, wiec nie wiem. Moja szwagierka za o okropnie sie boi, zwykle sie chowa do lozka.
kasia17
a.ja.lubię.burze.uwielbiam.patrzeć.na.błyski
monique25
trochę ale nie tak by panikować; za to młody wogóle się nie boi :/najchętniej to by całą burzę w oknie przestał (krejzolka)
mamapati
boje sie Pati tez sie boi
rozowa82
nie boje sie, zuza tez nie
renata29
kiedyś strasznie się bałam ale odkąd zostałam sama na działce w okropną burzę(myślałam,że ducha tam wyzionę) minęło mi i teraz lubię a młody jeszcze się nie boi,jak słyszy grzmoty to mówi ooo ale ostatnio był sam na tarasie i akurat grzmotnęło to przybiegł do mnie z krzykiem i strachem w oczach
emiliab
Raczej się nie boję, no chyba że złapałaby mnie na powietrzu z dala od schronienia. Stanowczo mogę powiedzieć, że nie lubię.
elizka
Ja i synuś panicznie boimy się burzy - lecimy do męża / taty pod skrzydła
a jak już sami jesteśmy to idziemy na górę do sypialni i czytamy z małym książki :( :(
cela
Bardzo boję się burzy (wow) Zawsze marzyłam, aby mieszkać tam gdzie nie ma burz...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.