Menu

busik

drogie mamunie czeka mnie wyprawa z 7-miesięcznym synkiem busem. Nie wiem czy wystarczy abym miała go na rękach czy musze go mieć w nosidełku(w którym jest bardzo ciężki). W autobusie nie było by problemu bo zabrałabym go w wózku ale do busa niestety wózek się nie zmieści....

basia198711
 632  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

dziecko

Odpowiedzi

Nanya
Jak jechałam autobusem z 6-miesięcznym wtedy synkiem to musiałam go mieć w foteliku samochodowym, zapiętym na fotelu autobusu tyłem do kierunku jazdy. W busie też bym się go nie odważyła trzymać na kolanach.
alinagj1o2
Ja zaczęłam jeździć busem z dzieckiem jak miał 2 tygodnie,jechaliśmy ok 1,5 ha do babci kawę.Najpierw woziłam w nosidełku ,czasami wózkiem.Najczęściej i tak dziecko trafiało na kolana.A po roku jeździłam z dwoma.To była jazda.(grins)(grins)(grins) .Dużo zależy od kierowcy i jak jest to bus i linia prywatna może by dobrze było przedzwonić tam i się spytać .(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)(kciuki)
Nanya
W ciągu ostatnich 3 lat nie spotkałam się z autobusem (oczywiście nie chodzi mi o miejskie - tam pasów nie ma), który by nie miał pasów przy fotelach. Busami nie jeżdzę, więc nie wiem. Jeślbym wiedziała, że nie ma pasów, to wzięłabym dziecko do nosidełka albo chusty, tak jak pisze gochasta.
monna16
Ja przez 2 lata dojeżdżałam 30 km do pracy właśnie busami i w żadnym z nich pasów nie było.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.