Menu

butelka a przepajanie

Hej dziewczyny wkoncu mam mojego szkraba w domu,a wraz z nim nowe pytania i dylematy.Karmilam miesiac piersia,ale z braku pokarmu przerzucilam malucha na butle ,jak czesto mam go przepajac i najlepiej czym ,ma juz miesiac/27grudzien/,a wiem ze kupa po sztucznym mleku/karmie babilon moze jakies opinie/nie jest taka rzadka jak po piersi?prosze poradzcie!

laputita6
 2659  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem karmienie butelka

Odpowiedzi

ODYNIECKA
Najlepiej przepajać maleństwo wodą.
betty
ja też z hippa albo herbatka rumiankowa albo z kopru- one są już od 4 tygodnia...
aniapaulo26
ja swojego malego nie przepajalam dopiero kolo 3 miesiaca bo wczesniej nie chcial butli
marcela
ja tez herbatka dopajalam karmilam nanem teraz bebiko
monira11
Mój maluszek do końca 4 miesiąca był na bebilonie komfort i było super, z kupkami nie było problemu, teraz je bebilon 2 i też jest w porządku. Nie chciał za bardzo pić ani herbatki ani wody. Dopiero od miesiąca pije wodę i soki. Pediatra powiedział, że dziecko samo wie czy chce pić czy nie więc nie ma co zmuszać . Pozdrawiam.(ma 6 miesięcy).
KrysiaOskar
a moj je bebilon teraza juz tyklko comfort, bo wczesniej HA jeszcze dawalam, przepajam go hipp ulatwiajacym trawienie i uspokakajaca bo tam jest anyz. kupki sa 2 razy dziennie. kolek nie ma. zaparcia nie ma. moj akurat pije co poltorej h, raz mleko(co 3h je) raz woda lub herbatka. wychodzi 4 razy na dobe przepajanie. w nocy tylko mleko. 2 razy, bo tak sie przebudza. moj zaczol 3 miesiac.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.