Menu

butelka - biberon

Z gory przepraszam ale niewiem jak po polsku mowi sie butelka na mleko dziecka ? Moje pytanie brzmi do kiedy podawalyscie mleko w butelce swoim dzieciaczkom bo moj synek jeszcze pije i ma 20 msc .(kwiatek)

agnese32
 482  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie butelka do mleka

Odpowiedzi

Grosik007
ja osobiście modyfikowanego nie dawałam! Odstawiłam małą od piersi około 12 miesiąca! Od około 4 piła dodatkowo kaszki, i potem tak zostało! A około 1,5 roczku dałam jej trochę mleka krowiego( pewnie zostanę napiętnowana:)) I tak już zostało! Kaszka + od czasu do czasu mleko krowie! Oczywiście inne produkty!:) Jest okazem zdrowia!:)
Grosik007
od około 4 m-ca piłą dodatkowo kaszki:)
amalka
Krzysio przestawił się na bidon ze słomką nim skończył rok, więc u nas butelka szybko odeszła do lamusa (grins)
Grosik007
Hehe! Ja chyba nie dokładnie przeczytałam pytanie!:)Tak to bywa z samego rana u ciężarnej!:) Moja ma prawie 3 lata i kaszkę dalej dudni z butli:(
agnese32
Ja sama mialam roblem z corcia miala 4 lata i jeszcze chciala z butli ale dentysta powiedziala ze jak smoczek tak i butla niszcza zgryz u dziecka i to ma teraz moja corcia i niewiem jak oduczyc malego od butli ?(kwiatek)
Beki
Moja mając roczek przestała używać butelki. Mleczko piła przez słomkę. Teraz ma 2,5 roczku i czasem przed spaniem zażyczy sobie jeszcze mleczka, ale bardzo sporadycznie.
mala21
mój w styczniu kończy trzy lata i na noc jeszcze jest butla. Agnese ja smoka wogule nie ciągałam , z butli piłam około roku i co? Wada zgryzu która była do korekcji operacyjnej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.