Menu

Butki dla synka

mój synek zaczyna właśnie chodzić, już szaleje przy szawkach, na bosaka, albo w skarpetkach. Jest jednak taka niesamowita pogoda, że z chęcia zabrałabym go na dwór. Problem mam z doborem bucików, jakie firmy polecacie jako najlepsze. Mój starszy syn nosił buty firmy Bartek, ale było to 15 lat temu więc nie wiem jak ich buty sprawdzają się teraz.

agata82
 579  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie buty dla dzieci

Odpowiedzi

niki30041988
moja córa na poczatku dostala takie sandalki na lato miala w tedy cos kolo roczki http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/10121/t-3103508x.html
niki30041988
http://www.sklep.bartek.com.pl/pl/product/
10121/t-3103508x.html
agata82
i jak się nosiły? Chyba też zdecyduję się na Bartki, kosztują ale za coś się płaci, nie chcę, żeby później mój synek miał problemy ze stopami.
Klaudi
buty firmy bartek jak najbardziej! moja coreczka chodzi tylko w tych butkach, jestsmy juz tak przyzwyczajone, ze nie ma mowy na kupienie innych. Co nowsza kolekcja jest lepsza, dziś natrafiłam na zdjęcia sandałków i są przeurocze! http://www.bartek.com.pl/produkt.php?id=3051
niki30041988
agata82 butki zwlaszcza te sandalki u nas na poczatku sie super sprawdzily, dobrze trzymaly kostke, nozka nie latala na boki. Jak nauczyla sie dobrze chodzic, biegac i zaczlea stawiac prosto nozki pozniej miala kupowane normalne adidaski roznych firm, gorsze na podworko lepsze na wyjscia.
amalka
Żadna z nas (jak mniemam) nie nosiła "wymyślatych" butów i co? Chodzimy? A no chodzimy. Nogi mamy pokrzywione w niewyobrażalny sposób? A no nie. Podobnież nasi pradziadkowie (na ogół butów nie mieli, no chyba że w zimie), dziadkowie, rodzice, rodzeństwo... Jeśli ortopeda nie zaleci inaczej- nie widzę konieczności wydawania na obuwie niebotycznych kwot (szczególnie przy brzdącach, których nóżki rosną w tempie błyskawicy) No chyba, że kogoś na to stać... Mój synek nosił i nadal nosi buty kupione w (O ZGROZO!) najzwyklejszym sklepie obuwniczym. "Jakimś cudem" nóżkom nic nie dolega. Kupując butki kierowałam się podstawowymi zasadami i to wystarczyło. Niefirmowe również spełniają kryteria (kciuki)

Nawiasem mówiąc dla maluszka zaczynającego chodzić, zdrowszym jest dreptanie na bosaka (szczególnie po piasku, żwirku, trawie...)
lola86
Zgadzam się z @amelką . (grins)(grins)(grins)
agata82
Amelka, jasne, że najlepsze jest chodzenie na bosaka :D nie tylko dla maluszków, ja najchętniej bym chodziła wszędzie bez butów. Jeśli jednak musimy chodzić już w butach, chciałabym kupować takie najlepsze, żeby było wygodnie, bo jasne, że naszym dziadkom nic się nie dzieje z powodu nie noszenia "wymyślnych butów", ale może jeśli nasze dzieci będą wychowywane w lepszym obuwiu na przyszłość będą miały mniejszy problem z różnymi chorobami w wieku dorosłym i starczym. Pamiętajmy, że czym skorupka za młodu na siąknie tym na starość gnije, czy jak to było :D
niki30041988
no u nas pierwsze butki byly kupione takie bo nasza mala bardzo szybko zaczela chodzic i stawiala, zle nóżkę, zadzierala lewa stopke, i sciagala paluszki do siebie lekarz kazal masowac stopke po kompieli i zakupic butki za kostke. To byly jej pierwsze butki na lato i u nas sie sprawdzily na sam poczatek, pozniej jak pisalam miala kupowane butki roznych firm.
amalka
@niki napisałam, że jeśli ortopeda zaleci to jak najbardziej wskazane (kciuki)(kwiatek)
goskapolak
Jeśli o Bartki chodzi- owszem polecam ale nie wszystkie modele.Zdarzyły się modele za twarde dla mojej córki albo za sztywne.
Moją ulubioną marką jest ecco i antylopa.
agata82
jak cenowo różnią się ecco od bartkowych?
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.