Menu

butla

witam! mam pytanko do kąd wasze dzieci jadły z butelki. Moja córa w listopadzie skończy 4 lata i nadal nie chce zrezygnować z wieczornego grysiku. Pozdrawiam

anulka1982
 658  18

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie butelka karmić

Odpowiedzi

loona20
mój synek 3 lata i dalej rano i wieczorem kasza z butli :) nie zabranim jak chce to niech je ...
rozowa82
moja ma 3 latka i tez pije wieczorem z butli, a rano jak cche to dsotanie jak nie to nie....
JUSTYS
Mój ma 3 latka i od 1,5 roku nie pije już z butli ,kasze owszem i wsuwa ale łyżeczką
margolcia85
Mój synek w kwietniu tego roku skończył 4 latka i nadal rano i wieczorem wypija kakałko z butli - nie zabraniam cieszę się że pije mi mleko chociaż w takiej formie bo do innej nie ma szans by go przekonać.
minio
moj 3 latek tez jeszcze chce butle,ale na szczescie udalo mi sie wyeliminowac wieczorna butle,pozostala popoludniowa.Dla mnie ta butelka to tez problem,bo moj syn juz niedlugo powedruje do przedszkola a tam nie ma mowy o butelce
margolcia85
Moje dziecko chodzi do przedszkola - tam pije ze szklanki ale u nas nie podają im mleka tylko herbatkę i soczek, on ogolnie używa szklanki ale rano i wieczorem musi byc butla :) nie mamy z tym żadnego problemu
Anemona
syn mojego kuzyna ma 6 lat i co wieczór pija butle grysiku. I noc mi do tego ale on praktycznie tylko tym żyje bo tak to nic nie lubi owoców nie i warzyw też nie. Oczywiście wszystko musi mieć przetarte bo kawałkami sie krztusi.(krejzolka)

Mój syn jak miał 2 lata o przestał używać butelki chodziarz wiadomo że z butlą szybciej by szło.

Ważne żeby dziecko sie zdrowo odżywiało i miało urozmaicone posiłki.
amalka
Krzysio zrezygnował z butli w okolicach roczku. Podpatrzyłam u jednej z NetMam bidon ze słomką i to był strzał w 10! Początkowo synek pił z bidonu napoje, aż raz na próbę podałam mu mleko. Następnego dnia pognałam po drugi bidon. Tak już zostało- Krzysio do tej pory, dwa razy dziennie wypija 370 ml kakałka właśnie z tego bidonu. W przypadku kaszki raczej się nie przyda ale do mleka- polecam (grins)

Mamy dokładnie taki
http://cypisek.istore.pl/pl/canpol-babies-bidon-370-ml-56-113.html
amalka
ml-56-113.html

odcięło końcówkę
jolla30
mój od kad skaczył rok nie uzywał już butelki nawet do picia,kasze jadł na gesto a do herbatek miał niekapek
emiliab
Mój 3,5 latek do tej pory pije z butli mleko modyfikowane rano i wieczorem. W niewielkich ilościach ale chce.
sque
Moja córa skończy dopiero 2 lata ale też rano i wieczorem musi być butla kaszy bo do picia mleka czy kakao nie mogę jej coś przekonać.
234olenka
mój synek -2 latka...tak samo rano i wieczorem domaga się jeszcze butli....i to rano się budzi, oczy ledwo otworzy i chce mleka..nie ma to tamto-mleko musi być. tak samo jest wieczorem po kąpieli musi być obowiązkowo butla..bo jak nie będzie to sam się upomni:)(grins)(grins)
sheryl
Moj do ok. roku pił z butli, potem przerzuciliśmy się na miskę i kubeczek.
aangelek21
Mój w listopadzie też skończy 4 lata i nadal pije z butli, mleko z kaszką... i dopóki sam nie zrezygnuje, to mu nie odstawię, bo widocznie tego potrzebuje... tylko zastanawiam się, czy czasem nie zmienić formy podawania np. w miseczce
Nula139
Moja córka odkąd skończyła 10 miesięcy odrzuciła mleko,co za tym idzie,butelki też.
Obecnie ma 2,5 roku,pije chętnie mleko ale ze szklanki.
agnieszka79
Starsza córeczka "pożegnała"się dosłownie,bo zrobiliśmy tak jak super niania pokazywała,jak miała 3 latka.W zamian za to wybrała sobie kubek w sklepie,taki jaki jej się podobał.A młodsza miała 20 m-cy kiedy odrzuciła sama butelkę i zaczęła pić z kubeczka.Kaszki jedzą oby dwie,ale nigdy nie robiłam im w butelce,bo one lubią na gęsto kaszkę.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.