Menu

Buty BARTEK

Witam serdecznie! Kupujecie swoim dzieciakom buty BARTEK?
Mój syn (3 lata) ma troszeczkę koślawe stopy i lekarz kazał mu kupić profilaktyczne butki DANIEL. Chodzi w nich po domu. Teraz na wiosnę chcę mu kupić butki i myślę nad BARTKAMI. Czy one pomagają w utrzymaniu prawidłowej postawy? Czy jesteście z nich zadowolone?

irminka
 955  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy buty dla dzieci

Odpowiedzi

emikacpi
Ja nie kupuję bo nie ma takiej potrzeby ale sąsiadki córeczka od 2drugiego roku zycia nosi buty z bartka i widać poprawę bo już lewą nóżka nie zamiata do środka.
mycha2706
Tak moi chłopcy chodzili tylko w obuwiu z"Bartka" ponieważ mają wysokie podbicie i jeden i drugi grube stopy.Jestem bardzo zadowolona,to porządne buty. Tylko mogłyby byc tańsze.Teraz już chodzą w "normalnych" czyt.tańszych butach,ale pierwsze dwa lata śmigali właśnie w Bartkach.(grins)
tymianek
(kwiatek) tak, kupuję "Bartka" odkąd synek zaczął stabilnie chodzić. Mój mały też koslawił nóżki , ale nie na tyle, żeby chodzić w butach ortopedycznych. Obecnie ma 3,5 roku i ma stopy prościutkie, w lewej stópce miał lekkie płaskostopie - obecnie BRAK.
Jednyne co mogę podopwiedzieć to sandałki z Bartak są "toporne", w tamtym roku kupiłam Korneckiego - bo te modele co były w Bartku były za bardzo zabudowane i szczerze polecam sandałki Korneckiego. Sa leciutkie ( w porównaniu do Bartka), bardziej elastyczne i wykonane z tak przyjemniej " w dotyku" skóry, że jakby moja noga tam weszła to sama bym nosiła (grins). No , ale kozaczki, trzewiczki - to polecam z Bartka
PatrycjaM
z Bartka nie miałam bo u nas nie ma sklepu z tym obuwiem. Wiem ze rewelacyjne są tez z Ecco a póżniej to Elefanta. Ja kupuję z elefanta, ale syn ma zdrowe stopy. W twoim przypadku kupiłambym bartka ale dziecko musi w nich pochodzić po sklepie.
Nula139
Mała miała kozaczki z Bartka,byłam zadowolona.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.