Menu

Buty na obcasie

Moja Paulinka wyprowadziła mnie dzisiaj z równowagi. Zażyczyła sobie butów na obcasie! Chce mieć takie buty jak Partycja - jej koleżanka z podwórka. Oczywiście tłumaczyłam, że jest za mała, że potem będą bolały ja plecki ale te tłumaczenia nie docierają bo przecież Patrycja ma a tez jest mała! Oczywiście teraz jest na mnie śmiertelnie obrażona. Zastanawiam się kiedy wasze dzieci zaczęły interesować się butami na obcasie a kiedy wreszcie takie dostały?!

Elektra1
 1343  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy buty na obcasie dziecko

Odpowiedzi

Marlena
Ja jestem przeciwniczką obcasów i robienia z dzieci na siłę kobiet. Jak widzę takie małolaty z kolanami do środka i w obcasach to mam ochotę strzelić kazanie ich rodzicom. Łatwo jest spełniać głupie zachcianki dzieci, ale trudniej potem skorygować wady postawy. Nie powinnaś ulegać córce w tym wypadku - kiedyś sama zrozumie, że to dla jej dobra.
kosia
Moje obie starsze córki nie były nigdy zainteresowanie obcasami i chwała im za to ale młodsza pewnie, że tak. Była mniej więcej w wieku Twojej córeczki i też się to przyplatało dlatego, że koleżanka w przedszkolu miała. I wiesz co? Wzięłam ja do sklepu i powiedziałam, żeby mi pokazała jakie chce te buciki mieć. I co się okazało?? To wcale nie był obcas tylko takie zwyczajne pantofelki z oddzielona piętką - może na 3 mm. Ulżyło mi i na takie buciki się zgodziłam. Coś co dla dziecka jest obcasem dla nas może być płaskim bucikiem.
habibi
Chciałam zauważyć, iż obcas jest częścią garderoby położoną najdalej od mózgu, im większy obcas tym większa odległość :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.