Menu

buty na zime

szukam pierwszych butow na zime dla 15 miesiecznego synka, od miesiaca chodzi, zatem dobre na pierwsze kroki, jakie firmy polecacie?

truska
 606  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy buty dzieciece

Odpowiedzi

anulaw
super są buty z ELEFANT albo BARTEK,ale są stosunkowo drogie.Ja osobiście kupuję buty w CC.Ważne żeby miały 1cm luzu i miękką podeszwę żeby mały miał swobodę ruchu
justii34
adidas-super!(grins)
kreskah
@iza820 wprawdzie pierwszy raz w tym roku kupiliśmy buty z prawdziwego zdarzenia, kupiliśmy własnie tej firmy Kornecki i buciki są porządne, dobrze wyprofilowane, mięciutka podeszwa, mała w nich śmiga jak złoto, a ona akurat jak ma buty niewygodne to od razu widać, bo nie chce chodzić, klęka na kolanka itp.
ja akurat jestem "z innej szkoły" niż @Kasia13- uważam( po rozmowach z zaufanymi lekarzami) że dziecko jak zaczyna chodzić powinno mieć buciki dobrze trzymające stópkę, za kostkę, z miękką podeszwą (łatwo uginającą się) i sztywnymi zapiętkami, no ale każdy ma swoje zdanie, a właśnie w tej sprawie głosy lekarzy i rodziców są podzielone.
mycha2706
Polecam z czystym sumieniem buty Bartka(awve) Jednemu i drugiemu kupowałam i sandały i półbuty właśnie z tej firmy,ale tej zimy sprawiłam Im buty takie same,traperki,bezfirmowe;),cieplutkie,porządnie uszyte a dwie pary w cenie jednej Bartkowej;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.