Menu

By Natalka przespała noc....

Witajcie.
Od kilku miesięcy (prawie od roku) mam problem z moją Natalką. Ma 16 miesięcy i od chwili jak skończyła ok 6-8 miesięcy nie przespała ani jednej nocy ciągło.
Tzn. Chodzi spać po 21 i budzi się po 2-3 razy z płaczem. śpi przy zapalonym nawet świetle,bo jak zgaszę i się obudzi to mam histerię.
Co lepsze budzi się by jeść. Jje normalnie w ciągu dnia. Wcześnie wstaje ( ok 6) i jje mleko , normalne obiady i mini kanapki (bo ma już prawie całą 20 ząbków).

Brakuje mi przespanej nocy w spokoju. Chodzę niewyspana i rozdrażniona oraz zmęczona. Za to mój Skarb ma się rewelacyjnie. Sypia czasami w dzień po godzince.

Chciałabym ją nauczyć przesypiać noc. Macie może jakiś sprawdzony sposób?

Smoczek nie działa, ani woda lub herbata - wtedy mam awanturę,że to nie mleko. i muszę dać mleko,bo inaczej obudzi cały dom.

Jak Wy sobie kochane radziłyście ?
(placze)

Remik86
 568  4

Odpowiedzi

beatris23
Oj pocieszę cię ze moj synek ma 23 mies i jeszcze nie przespal mi ani jednej nocy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Fakt nie chodzi mu o jedzenie i ma ciągle zamknięte oczy ale woła np zeby dać mu pić lub smoka bo nie może zlokalizować i tak mam co noc...albo zęby,albo jeszcze coś innego (pout)(pout)(pout) też marzę o przespanej nocy
jola75
moj tez bardzo dugo nie spal w nocy do 14 mc spalam najwyzej 3 godz. budzil sie co godzine.dlugo kamilam do 18 mc myslalam,ze to z tego powodu ale jak juz nie karmilam to wcale nie bylo lepiej.zaczol spac cala noc jak skonczyl 2 latka.A teraz zdarza mu sie jeszcze budzic z placzem ma prawie 4lata-bo cos mu sie sni....
Remik86
Ja już nie karmię piersią odkąd skończyła 4 miesiące.. straciłam pokarm przez zapalenie oskrzeli i antybiotyk.
Czasami mam wrażenie,że ma problemy z orientacją "dzień-noc" bo czasami o 3 jak się obudzi piszczy i próbuje wyjść z łóżeczka .. pewnie chce biegać...

Spróbuje jeszcze raz ja przerzucić na herbatkę..może pomoże..
Dzięki bardzo dziewczyny za rade i otuchę,że to nie jest wyjątek...
Wcześniej myślałam,że tylko ja lub kilka mam ma ten problem,bo każdy mówi,że już dziecko powinno spać całe noce... ulżyło mi po waszych wypowiedziach.
(grins)(grins)(awve)(awve)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.