Menu

"Była" męża.

Hej Kochane,
Mam problem. Mąż jest przystojny, i nigdy nie bywam zazdrosna, bo jest Gin i było by to chore. Ale jedna Babka nie daje mu spokoju. Spotykali się 4 lata temu. Zerwali (przy okazji pożyczyła 30 tys i nie oddała). Ona doskonale wie o mnie i informuje Go że przecież nie będzie Go podrywać i że ma przyjechać jej nowy salon fryzjerski. Przesyła Mu zdjęcia jak mieszka itp. Mój mąż Ja olewa ale mnie to irytuje, ile można? Co mam zrobić?
Była na tyle pusta, że powiedziała swojej babci że Faceta to trzeba jak najbardziej "wydoić" i zostawić, a Babcia jako prawy człowiek powiedziała to mężowi.

Inez22
 721  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Planowanie dziecka Partnerstwo i Rodzina mąż

Odpowiedzi

Beatka2010
Ja jestem niestety zbyt impulsywna i nerwowa w takich sytuacjach i nie obeszło by się u mnie bez zbesztania(delikatnie mówiąc)owej baby.
Inez22
no właśnie myślicie że to dobry pomysł? Wiecie ja korzystam z Męża maila bo wszystkie nasze domowe sprawy są na tamten kierowany, i On mnie nie informuje że dostał od niej maila, a wiem doskonale ze je widzi... a nie komentuje
Inez22
Napisał jej że delikatnie ma się odczepić.
Beatka2010
Ja Ci nie radzę żebyś po niej pojechała,ja po prostu mówię,że ja bym tak zrobiła.Taka już jestem(zla)
Inez22
hmmm.. Może, kurcze nie wiem. Myślę że może po prostu On jest zazdrosny o mnie, i dlatego żeby wyrównać szanse może dlatego nie reaguje agresywnie.
Beatka2010
...a nie uważasz,że to trochę głupie takie....ja jestem zazdrosny o Ciebie,to Ty bądz teraz o mnie? Chociaż faceci są jak dzieci i tak często rozumują
Inez22
Wiem! Mam do Niej napisać że ma się odczepić?
Inez22
Nie pocieszacie :) ale znam swoją wartość, a może zapytać Jego? Bo nie gadałąm o tym?
alinagj1o2
Tu jest podstawa ,wpierw porozmawiaj z mężem .I podpisuję się pod Geodonna23.
Inez22
Sama bym wyśmiała a byłam w życiu w różnych sytuacjach ;)
Grosik007
no jasne porozmawiaj! Ale jeżeli w dalszym ciągu nic to nie da pokaż jej w "inteligentny sposób kim jesteś!!! Ja w końcu tak zrobiłam i laska się zamkneła!! A tak mnie wku...do żywego! Na początku byłam bardzo spokojna ale w koncu przegieła! I ja też znam swoją wartość i swoje granice! Myślę że w tej sytuacji nie chodzi tylko o męza ale też i o twoje uczucia! I oto powinnaś zawalczyć!
Grosik007
@Atena zależy co byś usłyszała...:)!!!
Grosik007
A na pocieszenie w taki sposób zachowują się zakompleksione nied...jeby, więc nie warto ich oszczędzać:)!! Zazwyczaj to brzydkie "psy (a raczej suki) ogrodnika" , i warto im pokazać to i owo żeby straciły trochę pewności siebie:)
madziullka
moja szagierka nic nie robila i co?? I zostala nie dosc ze zradzona i malo tego toleruje jego podwojne zycie. dla dobra dzieci. no rece opadaja xd
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.