Menu

Byłe partnerki byli partnerzy

Rozmawiacie czasami o nich z waszymi drugimi połówkami? O przeszłości? Co było co minęło a może znacie byłe partnerki waszych mężczyzn... Ja się przyjaźnię z byłą dziewczyną mojego męża - naprawdę świetna kobieta i nie ma z tego powodu jakiś nieporozumień. Było minęło. Ona znalazła swoją miłość, zostawiła go wtedy... no a ja na tym skorzystałam, że tak powiem! Zawsze otwarcie poruszamy między sobą takie tematy, nie ma tematów tabu.

paula80
 1230  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość partnerstwo byłe związki

Odpowiedzi

paula80
Było minęło... więc dlaczego nie rozmawiać... my zaczęliśmy rozmawiać przy okazji oglądania jakiś moich starych zdjęć z LO jeszcze. Tu jeden chłopak, tam drugi. Nie macie takich pamiątek? Uważam, że moja przeszłość to cześć mnie i nie zamierzam tego niszczyć, ani zapominać...
lusilla
Mój co nie co wie... jakoś tak wyszło podczas rozmów. Zresztą oboje jestesmy z tej samej miejscowości w zasadzie z sąsiedztwa więc chcąc nie chcąc widział, ,kto z kim :) Nie mamy przed sobą tajemnic.
Maria25
Gdy nie byliśmy jeszcze razem, a kumplowaliśmy się tylko to coś tam rozmawialiśmy na te tematy, dlaczego tak się stało, jak było...itp. Taka ludzka ciekawość :)
marzenkag
My czasami sobie rozmawiamy,bo to nic zlego.Jedna byla mojego meza znam bo to moja"byla przyjaciolka":D.Moj maz tez zna dwoch moich bylych chlopakow.
mumczinx
Był taki okres, że rozmawialiśmy a raczej to ja się wypytywałam hehhee no ale już nie czuje takiej potrzeby. A jego ex widziałam ze 2 razy jak jeszcz byli ze sobą i na szczęście pojechała za granicę.
kasia13_archiwum
Nie rozmawiamy... Przeszlosc to przeszlosc i nie mieszajmy jej do terazniejszosci...
Agula
ja podobnie jak @Maria25, zanim staliśmy się parą, wiedzieliśmy co nie co o naszych byłych partnerach.
boja
Na początku znajomości były rozmowy o przebytych przygodach miłosnych ale teraz już nie . Nie ma tego co "było" tylko jest "teraz" ito co może się wydarzyć.
Misia80
nie wracamy do tego co było...minęło....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.