Menu

cała Ty...

Czy potrafisz odpowiedzieć na żądane pytanie,czy musisz krytykować?

j.w.

Marta050709
 792  16

Znajdź pytania na ten sam temat:

pytania

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
odpowiadam!!!! ,ale gdy jakaś mama zacznie mnie krytykować czy obrażać odwdzięczam się tym samym!!! (prezent)(prezent)(prezent)(grins)(grins)(grins)(awve)(awve)
Marta050709
Miało być zadane.....
234olenka
odpowiadam..ale jak potrzeba to i skrytykuję ale mi to się bardzo..ale to bardzo rzadko zdarza:)staram sie unikać konfliktów(kciuki)(awve)(kwiatek)
martus1988
zazwyczaj to nic nie pisze
beatka7623
odpowiadam na pytanie ale.....jak mi ktoś na odcisk na depnie potrafię być zgryźliwa na szczęście rzadko mi się to zdarza (grins)
amalka
Staram się odpowiadać tylko na pytanie ale sporadycznie zdarza mi się skrytykować (pokoj)
tymianek
odpowiadam na pytanie i nie muszę krytykować , ale...., no własnie, czasami zdarza się, że jest to "ale", czy to do zadanego pytania, czy udzielanych odpowiedzi.
flame123
zależy jaki mam humor(kciuki)
salerno
odpowiadam,i prawie nigdy nie krytykuje
natuuusia19
raczej odpowiadam, tzn w 99% ale jesli jakas mam mnie krytykuje nie potrafiac sie zachowac to nie siedze cicho jak mysz pod moitla:) ale staram sie nie wdawac w konflikty:*
karolcia514
zależy jaki mam humor(kciuki)
Zana
jak bym napisała że od humoru to by znaczyło że jak mam złu humor bo obojętnie jakie pytanie to skrytykuję -bzdura ... zależy od pytania ..

np.to co teraz zadajesz -skrytykuję za to że odpowiedzi w ankiecie są co najmniej beznadziejne ..... no zadajesz pytanie i ktoś ma konkretnie odpowiedzieć czy odpowiada na pytanie czy MUSI skrytykować ....no sorry ale jak już Ci się nudziło to trzeba było do tej ankiety troszkę więcej pytań zadać bo dzielisz mamy na netmamie na takie które ...odpowiadają na pytania .....lub tylko krytykują oczywiście że obie grupy tutaj są ale oprócz tego wiele innych .... generalnie pytanie godne pożałowania ....

no widzisz ...ja odpowiedziałam na pytanie równocześnie krytykując go .... którą odpowiedz miałam zaznaczyć ????
mycha2706
(grins) @Zana ja to się chyba w Tobie zakocham(grins)
Odpowiadam na pytania,ale jak mi cos nie pasuje,to mówię bez zadnych ceregieli...ja nie z tych co cicho jak mysz(mycha) pod miotłą siedzą(awve)
Zana
trochę początek pogmatwałam bo rano było (grins) ... miało być

jak bym napisała że od humoru, to by znaczyło że jak mam zły humor, obojętnie jakie pytanie będzie to je skrytykuję - bzdura ... zależy od pytania ..

no i ten tytuł ...no masakra ... sugeruje że jedna z DWÓCH odpowiedzi ankietowych opisuje mnie esencjonalnie wręcz

@mycha2706 (prezent)
korek221
raczej odpowiadam - jak na razie nikt mi "na odcisk" nie nadepnął(grins)
xkasiulax
Lubię się wdawać w konflikty (kciuki)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.