Menu

całowanie dziecka

Dziś w aptece jak stałyśmy w kolejce, Dominika uśmiechała się do pani stojącej za nami i pani ta w pewnym momencie uściskała rączkę dziecka i pocałowała ją brrrr.....zatkało mnie. Nic nie mówiąc wyszłam szybko i chusteczką nawilżającą wyczyściłam rączkę.
Koleżanka mówi że przesadzam a ja uważam że takich rzeczy dorośli nie powinni robić.
Przesadzam?

joka26
 1201  20

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

JUSTYLKA
o kurcze NIE PRZESADZASZ!!! Reni ja też bym zwróciła uwagę!
Mandarinios
Dzisiaj też babka w sklepie pomacała rączkę Kubusia i też mi się to nie spodobałoi mimio, że to nie całowanie to i tak nie wiem co robiła wcześniej tą ręką :):) Nie przesadzasz :)
paulaa
nie lubię jak obcy całują moje dziecko nawet jak to robi teściowa a szczególnie w usta (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Lexi
Czy to byla starsza pani? Czesto starsze pokolenie tak robi, nie wiadomo dlaczego mysla ze moga???? Mnie tez by sie to nie spodobalo. Ale nie wiem czy ialabym na tyle odwagi by zwrocic Jej uwage (wow)
myszka838383
samo dotykanie mi nie przeszkadza..ale żeby całować?? to już przegięcie troszke. Nim zostałam mamą sama miałam czasem ochotę wycałować takie malutkie rączki jakiegoś przypadkowego maleństwa..ale nigdy bym się na to nie odważyła bo tak się nie robi.
Magdalennka
mam sąsiadkę która tak właśnie robi i powiem Ci że ją kiedyś za to ze schodów chyba spuszczę brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
Edytka85
Zgadzam się z dziewczynami tak się nie powinno robić, trochę kultury!!!!
kreska
Rowniez zgadzam sie z dziewczynami! Dzieci na ogol wsadzaja lapki do buzi, a kto wie co tymi rekami ta osoba wczesniej wyczyniala i ile zarazkow moze na nich byc:/ Nic, tylko zwrocic uwage:) Na pewno nie przesadzasz ja bym zrobila to samo:)
Edytka85
mamaSary nie wiem jak Ty ale ja nie potrafię zwrócićn uwagi, zabieram dziecko i wychodzę jak najszybciej. Cóż taka moja natura, raczej cicha.
mrugosia
masz racje mi osobiscie tez sie to nie podoba a całowanie to juz wogóle wykluczone ja osobisie bym zwruciła uwage tej osobie(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
joka26
Lexi to rzeczywiście była starsza pani i nie miałam odwagi coś powiedzieć.
Magdalennka
bo starszym paniom to wolno się pchać do NASZYCH dzieci a jak im zwrócić uwagę to idzie "wiązanka" jakie to teraz matki są bezczelne i źle wychowane. jak im się nudzi to niech spróbują dobermana pocałować
Juli1303
OMG to straszne...jak mnie to przeraża. Całowanie dziecka przez star baby. Nie maja świadomości ze mogą czymś zarazić dziecko. A w szczególności moim zdaniem to jest nie etyczne zachowanie
Juli1303
A ja mówię do mojego dziecka (nie bezpośrednio do ludzi) że nie wolno sie przytulać do obcych.
mammma
fuj, fuj. niektórzy nie panują nad swoimi odruchami...
Kubusiowa
starszi ludzie tak maja... moja babcia też całuje dzieci w rączkę...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.