Menu

całowanie w usta

czy wasza rodzina, goście którzy odwiedzaj całują dzieciątko w ustka? Co sądzicie o tym? zwracacie uwagę im na całowanie w usta czy tak to zostawiacie?

oleandra
 519  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem całowanie w usta

Odpowiedzi

Beatka9316
Moja rodzina ani mojego męża nie całuje mojej córeczki w usta zawsze w policzek albo w czółko może dosłownie parę razy się zdarzyło, że moja mama pocałowała Maje w usta ale jest to bardzo rzadko :)
emikacpi
całują w policzek w usta nie
clyde22
Pierwsze słyszę o takim czymś... Nie spotkałem się.
Sam młodego od siebie odganiam, jak wpina się w usta. (smiech)
A całuśny jakiś taki. Z nami, domownikami, to jeszcze zrozumiem takie serdeczności, ale z przybyszami niedopuszczalne. Zresztą nie sądzę, żeby młodzieniec sam się zgodził na takie coś i nie zwiał wcześniej...
julia
u mnie na szczescie tez nikt nie caluje mojego synka w usta... nieraz moja mama ... ale jakbys ktos tak zrobil z jakies dalszej rodziny oprocz mnie czy narzeczonego to bym zwrocila uwage... rzecz jasna....!:P
Iwona1977
Nigdy ich tego nie uczylam a nawet zakazywalam
ewlirinka
Nigdy bym nie pozwoliła pocałować Syncia w usta. U mnie w rodzinie panuje zwyczaj, że małe dzidzie całuje się w rączkę, jakoś tak się utarło i wszystkim się podoba.
renata29
Moich dzieci też nikt w usta nie całuje.Młodszy mnie czasem cmoka ale uczę go żeby w policzek dawał buziaki.
Tuptolek
Nie pozwoliłabym nikomu na takie całusy, a jeśliby mnie ubiegł ten ktoś, dostałby ostry opieprz. W rączki też nie pozwalam, ile choróbsk ludzie w sobie noszą nieświadomie nawet, a dziecko rączki wkłada do buzi. Jak ktoś bliski (typu dziadek, babcia, ciocia bardzo chce ujdzie w mojej cierpliwości cmokas w czółko, główkę).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.