Menu

Casanova

Wiecie co mamusie, mój Franio to straszny podrywacz. Gdzie z nim nie pójdę to On za dziewczynkami się ogląda i to w dodatku podrywa je na urok osobisty, tylko spojrzy a damy już mają maślane oczka. Ostatnio jak byłam z nim w Rossmanie to spojrzał na jedną dziewczynkę a ona od razu podniosła sukieneczkę do góry i cieszyli się do siebie jak głupi do sera(smiech)(smiech)(smiech). Czy Wasze pociechy też tak mają? Bo ja myślałam, że przez najbliższe lata to będzie Synuś mamusi. Acha jak czasmi oglądamy razem zdjęcia na NetMamie to synek tylko na dziewczynki patrzy i ma tu swoje ulubienice.(prezent)

emiliab
 583  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Opieka nad dzieckiem synuś podryw

Odpowiedzi

bobonikos1
mój też tak ma czasem tak się wstydzi ludzi że nie odejdzie odemnie na krok a czasem właśnie chodzi i uśmiecha się do dziewczynek ale zauważyłam że woli starsze
ADAMSKA98
to chyba wszystkie tak mają ,mojego syna raz chciał wypożyczyć kuzyn męza bo powiedzia ze maly ma lepsze powodzenie od niego
monique25
(grins) mój to nawet juz jedna na kolankach trzymał hi hi a na poważnie to fakt woli towarzystwo dziewczynek niż chłopców (grins)
mycha2706
mój Igor też czaruś jak jego tato (grins)(grins)(grins)
pscolka1987
hhheee dobrze ze mam coreczke:)) a chłopcy to juz tak maja taka natura:))
Remedios
ja nie mam synka ale miałam podopiecznego, urokliwy chłopaczek, w parku rozdawał dziewczynkom kwiatuszki i od razu chciał się przytulać:) też wolał starsze:)
Bilska1
moj tez wszystkich czaruje i wszystko robi zeby zwrocic na siebie uwage gdziekolwiek jestesmy (krejzolka) a jak juz zwraca uwage to jaki sie robi niesmiały(smiech)(smiech)(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.