Menu

...cd... przedszkole:)

Jeszcze jedno pytanko:) Teraz w tym tygodniu mają być największe mrozy, nawet do -20 stopni. Mimo wszystko dzieciaki pójdą do przedszkola (w zależności od tego, czym dojeżdżacie), czy zostawiacie je w domu? Niektóre z Was pisały, że powyżej -15 nie wychodzą z domu. Jak to jest u Was?

Magdzik
 522  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Szkoła i Kształcenie mróz przedszkole

Odpowiedzi

jagoda30
zostajemy, i tak młody ma katar więc mamy problem z głowy
karolincia
Siedzimy w domku ale to z uwagi na młodszego brata Madzi którego nie mam z kim zostawić a jest po pobycie w szpitalu
amalka
Krzysio chodzi do przedszkola. Dom by mi rozniósł gdybym go zostawiła (grins) Z resztą powoleńku wyczerpuję już moje pomysły na prace plastyczne i kucharzenie z małym. Upiekliśmy multum ciasteczek a ostatnio na ścianie zawisła tablica motywacyjna. Dziś robimy biedronkę z ruchomymi kończynami. Muszę wymyślić coś na jutro. A to tylko popołudnia (krejzolka)
babooshka
Zobaczymy jak duże będą te mrozy w rzeczywistości, na razie planuję wozić dziecko autem... (córcia ma mega energię,na czym cierpi kot bo często go gania)
daryjka87poznan
Jezeli jej zdrowko na to pozwoli to napewno pojdzie.
renata29
A ja też się wypowiem mimo,że mój jeszcze nie chodzi do przedszkola ale jak już pójdzie to będziemy chodzić bez względu na pogodę.Nie wychodzę jak jest poniżej -15 stopni ale z dzieckiem do roku,starszemu już mróz nie straszny zwłaszcza jak sam chodzi i się rozgrzeje :)
Magdzik
Zapomniałam sama się wypowiedzieć(grins) Będziemy chodziły, póki córcia zdrowa(grins)
veronas
renata29(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.