Menu

Cd pytania o usunięcie,przesuniecie....

Drogie koleżanki!Pamiętacie pisałam do Was na NM o usunięciu i o tym,że teściowa chce mi nastawiać synka,posłuchałam Waszych rad i poszłam do lekarza.Okazuje się,że wszystko jest w jak najlepszym porządku,porozmawiałam z moją mamą,która też tak uważa.Jednak moja teściowa nadal jest pewna siebie:(cały czas przychodzi i suszy mi głowę,a kiedy mówię jej że nie dam go nastawiać,bo lekarz powiedział,że jest wszystko oki,słyszę tekst:"będziesz miała go na sumieniu"!!Mam już dość tego jej gadania:(Ja właśnie dlatego by go nie mieć na sumieniu nie pozwalam go nastawiać!

Kasia21
 751  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie usunięcie

Odpowiedzi

StepByStep
trzymaj dziecko z dala od teściowej.....
asqa
i bardzo dobrze!!! (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) Życzę powodzenia w byciu konsekwentną w kontaktach z teściową (kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)
Kasia21
Ciężko trzymać go z dala od teściowej,bo niestety mieszkamy razem.Ale ostatnio wzięła go do siebie i później powiedziała,że mój synek jest uciążliwy.A tak naprawdę Tomek jest bardzo grzecznym dzieckiem,całe dnie śpi.
teresakomin
jak zwykle postronne osoby wpiepszają się tam gdzie nie trzeba....super że się nie dajesz!!!!!tylko tak trzymaj (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
ulenka091987
jak Ci powie jeszcze raz, że bedziesz miała dziecko na sumieniu to powiedz, że to Twoje sumienie i Twoja sprawa
Kasia21
Teraz ustaliłam z moją mamą,że jeśli będzie trzeba to do niej zawiozę synka.A jak mama nie będzie mogła to go zabiorę ze sobą.Na szczęście mam jeszcze ciocie,które chętnie zostaną z małym.Jeżeli chodzi o męża to nie chce na razie by zwracał uwagę swojej mamie,obawiam się że wtedy może być gorzej!!
dyska29
CHYBA BYM KILKA KLEPEK TESCIOWEJ POPRZESTAWIALA NIECH ONA SOBIE MOZG NASTAWI A NIE MALENSTWO wrrr jak ja nie znosze takich wszystkowiedzacych bab
dyska29
CHYBA BYM KILKA KLEPEK TESCIOWEJ POPRZESTAWIALA NIECH ONA SOBIE MOZG NASTAWI A NIE MALENSTWO wrrr jak ja nie znosze takich wszystkowiedzacych bab
Tosia
Super, ze poszlas do lekarza... madra z Ciebie dziewczyna (kciuki) ...
ale tesciowa... szkoda gadac i niech nie Ci ona nie mowi o "sumieniu"... kurde bo to sie nazywa "szantaz emocjonalny"... !
Paulinka1701
Co za babsztyl !! ...skoro bylas u lekarza ic jest ok to czego ona jeszcze chce ? niech siebie nastawi znaczy swoj mozg (zlosc)
JUSTYLKA
BRAWO ZA STANOWCZOŚC!!!
bobasekm
Nie daj sie (klaszcze)
emiliab
Wiesz, jak maluch jest dla niej uciążliwy, to niech się do niego nie zbliża. A może to ją trzeba nastawić, bo chyba coś z głową ma nie tak.
Achcha
Jezzzzzzzuuuu! Powiedz teściowej żeby się na trzy zdrowaśki do pieca wsadziła... Może się otrząśnie.
Kasia21
Dziękuji dziewczyny za opinię:)
tlolek
podeślij ją do mnie zaraz piec otworze ale nie na 3 tylko na 5 zdrowasiek i wałkiem nastawi przestawię czy co tam będziesz chciała jej móżdżek.....jak dziecko uciążliwe to waa od niego biedne maleństwo chce okaleczyć...
paulaa
precz z teściową
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.