Menu

cd. tematu przedszkole

Wczoraj Kochane pisałam, że dzwonili do mnie z przedszkola, że jest wolne miejsce.
Dzisiaj dzwonię, aby zapytać się , o której mam przyjść podpisać umowę, a pani wicedyrektor mówi, że muszą nas sprawdzić, tzn. zadzwonić do zakładów pracy, bo to, że ja wczoraj powiedziałam, że chcę na początek odbierać córkę o 12, a nie tak, jak pisałam w karcie zgłoszenia to dla niej jest dziwne. Powiedziałam, że może sobie dzwonić i sprawdzać, a to, że mogę ja przez krótki czas odbierać wcześniej to moja umowa z pracodawcą. Nie wiem, co ta pani chcę osiągnąć. Mam wrażenie, że chciała mnie nastraszyć, że się wycofam. Powiedziała, że są dwie inne mamy, którym bardzo zależy na miejscu w przedszkolu. Mam zgłosić się w poniedziałek do pani dyrektor i z nią rozmawiać. Nie wiem, co o tym wszystkim sądzić. Teraz może powinnam zadzwonić do Urzędu Miasta i powiedzieć, aby sprawdzili wszystkich rodziców, bo skoro nie wierzą tym, którzy faktycznie pracują, co cos jest nie tak. masakra z tym przedszkolem.

joasik31
 596  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Opieka nad dzieckiem przedszkole

Odpowiedzi

LadyNefretete
dla mnie to jest chorebo na dzisiejszym rynku pracy dzis pracujesz a jutro jestes na bezrobociu i co wtedy ??
Matina
Wiesz co? To przedszkole to jakiś horror! Vo to ma być w ogóle? Więzienie? Ja z moim charakterem juz dawno bym tej pani nawrzucała. Moja córka poszła w ty roku do przedszkola - do maluchów. Nigdzie w okolicy nie ma leżakowania a w tym przedszkolu jest. Pani powiedziała, że am napisać oświadczenie, że mała będzie leżakowała. I myślisz, że to zrobiłam? Nie. Bo nie mają takiego prawa - tylko się zabezpieczają.
myszka838383
u mnie była taka sytuacja....Małego zapisałam od 8.00 do 14.00 Pani prosiła żeby zabierać go wczesniej czyli po obiedzie ( przed 13) bo on nie chce się polozyć..chodzi z kąta w kąt i rozprasza inne dzieci ( powinny w tym czasie się nim zająć..ale nie jest im to na rękę mimo że są dwie) Tak też zrobiłam. Podstawa programowa jest od 8 do 13 i wtedy płaci się tylko za posiłki ( wrzesień 66 zł) Oczywiście było mi to na rękę (kciuki) Dzisiaj jest zebranie w sprawie nowych umów. podstawa programowa obejmuje teraz godz 8.00-14.00 więc żeby nie płacić kupe kasy zostawię go do tej 14.00. i nie interesuje mnie to że on nie chce spać!! to juz jest ich działka żeby mu ten czas umilić prawda??
myszka838383
anessa85 tak też pomyślałam..
elinka
Cos tu nie haloooo... Mnie sie wydaje, ze jedna z tych mam, ktore czekaja na wolne miejsce w tym przedszkolu to jakas znajoma tej wice i ona dlatego tak cie probuje do tego przedszkola zniechecic... zeby zwolnic miejsce tej drugiej.
joasik31
elinka ja też tak zaczęłam myśleć.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.