Menu

Cechy charaktru dziecka ??

Jakie są wasze dzieci? Czy ich zachowanie uosabia bardziej Ciebie czy Twojego partnera? A może Twoje dziecko ma zupełnie odmienny charakter ? moja wiki charakter ma mieszany a podobna nie wiem do kogo jedni mówią ze do mnie drudzy ze do męża :)

karolcia514
 555  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Partnerstwo i Rodzina charakter dzieci

Odpowiedzi

mycha2706
Ala to ojciec wypisz wymaluj=spokojna,leniwa,flegmatyczna
Igor to też ojciec,ale inny (krejzolka) jest identyczny,złośliwy,przytulak i maruda,
A Hubert to pomieszanie mnie i ojca *tego innego* struś pędziwiatr,wszędzie Go pełno,nadmiaru energii pozbywa się brojąc,zupełnie jak my;)
tlolek
nie wiem po kim ma charakter bo na pewno nie po nas...my spokojni on wszędobylski takie małe ADHD, mojemu Ł. trudno zawierać nowe znajomości on od razu potrafi sobie każdego zaskarbić. po mnie odziedziczył wredote(grins)(grins)
a córcia poki co jeszcze nie pokazała swojego charakteru
lola86
Moja mała straszny złośnik lubi postawić na swoim .Uparta nie miłosiernie a pyskata .Jak czegoś nie umie to nie da sobie pomóc .Niestety to wszystko po mnie (pout)(pout)
pscolka1987
moje jak tatuś sparte i wszystko na nie (grins)(smiech)
xkasiulax
po tatusiu uparta po mnie roztrzepana
emiliab
Mój synuś najbardziej to wdał się w moją siostrę i siostrzenicę. Uparty jest co prawda jak ja, ale najwięcej ma po nich.
natuuusia19
wiki ogolnie podobna jest do mnie. wszyscy z mojej rodziny twierdza, ze jest wrecz identyczna. co do charakteru to jest mieszanka wybuchowa naszych najgorszych cech:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.