Menu

Cellulit: genialny sposób na cellulit!

Kremy nie kremy, ale moja koleżanka zaczęła używać baniek chińskich, słyszałyście coś na ten temat? Jakie macie też swoje sposoby dziewczyny na cellulit?

dzonsons
 331  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie cellulit

Odpowiedzi

Iwet28
Walka z cellulitem - to walka z wiatrakami jak dla mnie(placze). Stosuję peelingi - znikomy efekt.Moim zdaniem sport i dieta to idealny sposób,aby nie mieć cellulitu...
monikarogalska2
moja sąsiadka stosowała tylko że po nich miała siniaki. słyszałam że są skuteczne, ale trzeba regularnie się w to bawić(trening)
Anemona
skuteczne są bański z tym że polega to na masażu bańka a nie stawianie jej na kilka minut.
Aagataa
tez słyszałam o bańkach, ale podobno trzeba bardzo duzo czasu poświęcić i była bardzo dokładnym.
korek221
Wypróbowałam bańkę ale narobiłam sobie tyle sińców,że wyglądałam jak ofiara ciężkiego wypadku mimo,że starałam się masować a nie trzymać w jednym miejscu...:(
activemama
możesz coś więcej napisać na temat tych baniek chińskich?
Beatka2010
słyszałam o tych bańkach ale one nie są czasami trochę drogie????
SylwiaLesiwTruss
Pisałam już wyżej, że odpowiednia dieta i te kijki, ale zawijamy się folią wcześniej smarujemy kremem wyszczuplająco - antycellulitowym i idziemy na co najmniej 30 minut dziennie na szybkie kijki. Wracamy mokre, ale to jest superskuteczne. Ja straciłam 5 cm w udach w 2 miesiące i cellulit wyraźnie się zmniejszył. Bańki też są fajne, ale są siniaki i wcale nie są takie drogie.
haniola
Cellulit to takie paskudztwo co samo na tyłek wlezie ale trudno się pozbyć. Najważniejsza jest dobra dieta i regularne ćwiczenia, potem pilingi, balsamy detocell slim effect fajnie przyspiesza efekty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.