Menu

Cellulit: genialny sposób na cellulit!

Kremy nie kremy, ale moja koleżanka zaczęła używać baniek chińskich, słyszałyście coś na ten temat? Jakie macie też swoje sposoby dziewczyny na cellulit?

dzonsons
 368  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zdrowie cellulit

Odpowiedzi

monikarogalska2
moja sąsiadka stosowała tylko że po nich miała siniaki. słyszałam że są skuteczne, ale trzeba regularnie się w to bawić(trening)
Anemona
skuteczne są bański z tym że polega to na masażu bańka a nie stawianie jej na kilka minut.
Aagataa
tez słyszałam o bańkach, ale podobno trzeba bardzo duzo czasu poświęcić i była bardzo dokładnym.
korek221
Wypróbowałam bańkę ale narobiłam sobie tyle sińców,że wyglądałam jak ofiara ciężkiego wypadku mimo,że starałam się masować a nie trzymać w jednym miejscu...:(
activemama
możesz coś więcej napisać na temat tych baniek chińskich?
Beatka2010
słyszałam o tych bańkach ale one nie są czasami trochę drogie????
SylwiaLesiwTruss
Pisałam już wyżej, że odpowiednia dieta i te kijki, ale zawijamy się folią wcześniej smarujemy kremem wyszczuplająco - antycellulitowym i idziemy na co najmniej 30 minut dziennie na szybkie kijki. Wracamy mokre, ale to jest superskuteczne. Ja straciłam 5 cm w udach w 2 miesiące i cellulit wyraźnie się zmniejszył. Bańki też są fajne, ale są siniaki i wcale nie są takie drogie.
haniola
Cellulit to takie paskudztwo co samo na tyłek wlezie ale trudno się pozbyć. Najważniejsza jest dobra dieta i regularne ćwiczenia, potem pilingi, balsamy detocell slim effect fajnie przyspiesza efekty.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.