Menu

Cerazette i bzdura

Dziewczyny, wczoraj mi się obiło o moje oczy, możemy przyjąć, że uszy... Iż przy przyjmowaniu pierwszego opakowania trzeba się dodatkowo zabezpieczać bo zaczynają działać po miesiącu. bu ha ha ha, w ulotce jest napisane, że jeśli przyjmuje się pierwszą tabletkę pierwszego dnia cyklu nie potrzeba nic innego, chyba że pierwszą przyjmuje się między 2 a 5 dniem cyklu, wtedy 7 dni z dodatkowymi środkami.
A co do tego to się oburzyłam. Ten mój wysłał mi smsa z taką informacją, że się dowiedział. Spoko ale przypadkowo się dowiedział akurat jak ja dostałam tabletki. Nie lubię jak ktoś rozmawia o moim życiu intymnym z kimś kogo nie znam, w dodatku za moimi plecami.
To chyba napięcie przedmiesiączkowe. Na szczęście grzecznie mu napisałam dobranoc i że ulotkę jutro przeczytam... :D

KlaudynaK
 562  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

antykoncepcja

Odpowiedzi

lolita
Jak mi lekarka przepisala to tez powiedziala,ze zaczynaja dzialac dopiero po miesiacu-ulotki do dzis nie przeczytalam....
KlaudynaK
mi nic takiego lekarz nie powiedziała, ulotkę przeczytałam dzisiaj z rana z ciekawości i nic takiego nie jest napisane. Tylko to, co napisałam wcześniej. To dość dziwne... Zaraz się zakręcę... Dziewczyny wstawajcie, więcej wypowiedzi równa się moja ostrożność... :)
avialle
aaa pierdoły, tak samo, że jak masz tydzien przerwy na okres to masz wtedy się zabezpieczyć :/ masakra, brałam tabsy kilka lat przed ciążą i jakoś zaszłam dopiero wtedy gdy świadomie przestałam brać i zrobiłam przerwę na reorganizację organizmową :D
KlaudynaK
no właśnie. Ale przyszło mi coś do głowy...
@lolita czy zaczynałaś brać te tabletki podczas karmienia piersią, jak nie miałaś jeszcze cyklu? Pierwszej miesiączki? Wtedy to byłoby realne z tego co piszą na ulotce... Ale w moim przypadku nie.
@avialle też brałam wcześniej tabletki i o takich bzdurach nie słyszałam :D
lolita
Tak-miesiac po porodzie-karmiac piersia.i tak mi mija gin powiedziala.....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.