Menu

cesarka na żądanie

Drogie Panie,
Mam pytanko, jestem pierwszy raz w ciązy , jesszcze wczesna 7 tygodniowa, ale od samego poczatku wiedzialam ze chce rodzic przez cesarskie ciecie. Czy znacie ceny , polecacie moze jakis szpital w warszawie lub lekarza ktory bylby sklonny za doplata w szpitalu panstwowym to zrobic.

marsha
 3217  84

Znajdź pytania na ten sam temat:

Poród poród przez cesarke

Odpowiedzi

agaorto
Już było to pytanie... pisałam, że w Polsce żaden lekarz nie zrobi cesarki na żadanie.... nie wiem jak jest w prywatnych... w Katowicach chyba 5 tyś kosztuje. Jesli nie ma zagrożenia życia dziecka albo Twojego to nie zrobią ci.
marsha
nie ma , nie ma , nie ma...jasne....aborcji tez nie ma. Jasne ze jest pytanie tylko za ile;-). I o cennik sie pytam.
marsha
ja nie pytam w XXI wieku kto jest za cywilizacja a kto za kamieniem łupanym, dla mnie to oczywiste jest ...pytanko bylo inne.
agaorto
No więc Ci mówię, że nie ma cesarki na żądanie w Polsce w państwowych szpitalach. Wiem bo rozmawiałam przes moim porodem z lekarzem....
marsha
Taak to dla mnie sredniowiecze.
marsha
oj jasne że oficjalnie nie ma cesarki na żadanie, dlatego sa cenn
iki;-)
marsha
Nowoczesna jak cholera, nie widze powodu zeby wyc z bolu i sikac pozniej po nogach do konca zycia. Nie chodzi mi tu o dywagacje nad Racjaa Moj a czy Twoja Racja.
agaorto
no to szukaj już między lekarzami bo ja takich nie znam to zrobią na żądanie - widocznie ja mam lekarkę ze średniowiecza bo uznaje tylko naturalne porody
monique25
rodziłam naturalnie, nie sikam po nogach (grins)
marsha
Taaak, jestem wygodna damą i mam do tego prawo!!! Nie jestem Matka Teresą i nie bede poswiecac swego zdrowia....Napadlyscie wszystki jak osy z jednego ula....widze ze nie uzyskam odpowiedzi. Pozdrawiam w takim razie wszystie osy.
monilajsa
ja też rodziłam naturalnie AŻ dwa razy i nie zauważyłam sikania po nogach
Edytka85
Pierwszy raz rodziłam naturalnie i teraz też mam nadzieję, że wszystko pójdzie dobrze i cc nie będzie potrzebne. I wcale nie sikm po nogach(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
monilajsa
osy sikające po nogach(smiech)(smiech)(smiech)(smiech)
Edytka85
*sikam miało być
xkasiulax
rodziłam naturalnie,i jestem z tego zadowolona ale gdy bym musiała mieć cesarkę to nie ma sprawy,ale tylko gdy było by to konieczne na życzenie nigdy
marsha
zastanow sie Kasia 13, zanim zaczniesz obrazac ludzi. Brakuje Ci stylu, elokwencji.
xkasiulax
A i nie mam po porodzie żadnych problemów
monique25
co innego musiec a co innego chciec (krejzolka)
Edytka85
Dziewczynki konto założone wczoraj i od razu prowokacyjne pytanie mówi Wam to coś?
marsha
Kultury tu brakuje ,i zawisc az kapie, ale czego mozna sie spodziewac w takim babincu. Jesli nie macie nic fachowego do powiedzenia to prosze nie wypowiadajcie. Jest pare innych portali dla głosujacych o wszystkim( kozaczek..itd)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.