Menu

Charakter dziecka

Jakie charakterki maja wasze dzieciaki? Są silne i lubia być w centrum uwagi czy może raczej są nieśmiałe i wolą stać z boku? Jak wyglądają ich kontakty z innymi dziećmi? Moja Kasia jest bardzo śmiałą i rezolutną dziewczynką i zupełnie nie wiem po kim :)

kwiatuszek85
 786  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie dziecko charakter

Odpowiedzi

AnnaZZ
mój synek jest jeszcze mały, na placu zabawa lub gdy przychodzą znajomi z dziećmi staje z boku i obserwuje jak się zachowują, a potem stara się je naśladować. Więc jak zachowanie dzieci jest w porządku to ok, ale ostatnio mój syn nauczył się parę rzeczy które mi się nie podobają. No cóż trzeba będzie go oduczyć. A tak poza tym jest towarzyski, myślę że jak pójdzie do żłóbka będzie umiał nawiązać kontakt z innymi dziećmi.
smoczyca
mój synek bije wszystkie dzieci na osiedlu! boje się co będzie jak pójdzie do przedszkola. ciężko jest mu 5 minut w jednym miejscu usiedzieć. zastanawiam się skąd u niego ta agresja, jeśli w domu jej nie doświadcza.
Akoo
Moje dzieci są towarzyskie i dobre wobec obcych dzieci. Czasem zdarza im się nad nimi górować ale rzadko. Zdarzają się zabawy, w której bez szefa się nie obejdzie. Gorzej wygląda sytuacja jak Majka i Kondrat traktują siebie nawzajem· ehh
kasia13_archiwum
Moje dziewczynki sa bardzo towarzyskie. Ciagle maja kolezanki wokol siebie. W przedszolu, szkole, swietlicy a takze zapraszaja sie do domow. U mojej starszej prawie ciagle przesiaduja kumpelki w pokoju... A ma dopiero 6 lat.
Ale musze przyznac, ze obydwie maja ciagotki do rzadzenia innymi.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.