Menu

charczenie

moje drogie moja niunia ma 2 miesiące i prawie cały czas od urodzenia tak charczy i gra jej cos chyba w gardle w nocy też sapie i chrapie nie wiem czy jest teraz chora ale nie ma żadnych innych objawów choroby zachowuje się normalnie jak zdrowe dziecko ale nie wiem co w niej tak gra może coś wiecie na ten temat może to sapka ale do jakiego wieku u dziecka ona występuje piszcie prosze

ewus
 891  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

charczenie

Odpowiedzi

karolincia
Najlepiej idź do lekarza to sprawdź u mnie w rodzinie od meża strony też była taka sytuacja że dziecku charczało i nie miał innych objawów poszli do lekarza i okazało się że ma coś na oskrzelach potrzebny był antybiotyk lepiej iść teraz żeby potem się nie przerodziło w cos poważniejszego. Przecież sprawdzić nie zaszkodzi!
irekzboralski
jak Mikuś był malutki miał podobne objawy i lekarka stwierdziła,że dziecko jest zdrowe tylko ma jeszcze nie zupełnie rozwiniętą krtań i jest to normalne...do roku czasu miało minąć a minęło o wiele wcześniej...
nikordia
u mojego synka trwało to 4 miesiace potem znikło...ale zapytaj lekarza
krasna1
moja mała też tak miała
minęło ok. po miesiącu
ponoć fizjologia
daryjka87poznan
Moja corka tez tak miała, wezwalismy lekarza i sie okazało ze ze zapalenie płuc. Idz z tym lepiej do lekarza moze to sapka ale nie wolno takich spraw lekcewazyc!!!
neliteli
mój też to ma to coś w przełyku, krtani a nie w płuckach...ponoć maleństwa tak mają
beatris23
Może to wina wiotkiej krtani,mój mały tak miał na początku...
emepe
Nasza pediatra też powiedziała, że to wiotkość krtani, ale na wszelki wypadek dała skierowanie do larygologa. Tam lekarka powiedziała to samo i stwierdziła jeszcze niewielkie problemy z drożnością noska. Kazała codziennie wychodzić z małym na spacerki, nie przegrzewać mieszkania (mały urodził się w grudniu) i przepisała Euphoribium S na noc, żeby małemu lepiej się spało. Po kilku tygodniach problemy się skończyły.
martus1988
u mnie tak jak u innych mam , takze martwilam sie i okazalo sie ze ma wiatka krtan
patimama
nic się nie martw też to mamy, to sapka, podobno sama z czasem przochodzi...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.