Menu

Chcę odstawić 11 miesięczne dziecko od piersi i nie wiem od jakie mleko pierwsze mu podawać

WITAM! postanowiłam że odstawiem mojego 11 miesięcznego synka od piersi poniewąz mam problemy zdrowotne i nie wiem od jakiego mleka zastępczego mam zacząć,nadmieniam równiez ze mały ma ostatnio wodniste zielone kupki kilka razy dziene o bardzo ostrym nieprzyjemnym zapachu,a czasami z kawałkami białych kuleczek.
Obecnie mieszkam w Irlandi więc mam do wyboru tylko ich mleka.
Pozdrawam I Dziękuję z góry za pomoc.:)

beata32
 1137  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Odżywianie dziecko

Odpowiedzi

Juli1303
ja mojemu dziecku daję mleko sojowe z kartonu pro soya- jest to importowane mleko nie polskiego pochdzenia więc popatrz w sklepie
ODYNIECKA
Moje dziecko po odstawieniu od piersi dostało mleko na receptę Isomil 2 ponieważ innego nie może ze względu na alergię. Nigdy nie pił go jako mleko mimo, że jest smaczne ale jako kaszę z kleikiem ryżowym. Poza tym je mleko w postaci przetworzonej jogurty, serki, sery.
irekzboralski
Ja odstawiłam Synka od piersi jak miał 13 miesięcy i podaje Mu mleko Bebico3 ale to w Polsce...nie wiem do jakiego mleka masz dostęp w Irlandii
ewela32
Jak tylko przestałam karmić synka to podałam mu BEBIKO i tak już zostało.Teraz ma prawie 3 latka i pije BEBIKO4R.Ale tak jak mówi irekzboralski,to w Polsce:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.