Menu

Chce rodzeństwo

Zuzia chce mieć rodzeństwo... Bo koleżanka w przedszkolu ma i ona też chce. No i co robić?! Na razie jeszcze nie myśleliśmy az tak poważnie. Co odpowiedzieć małemu uparciuchowi, kory chce mieć braciszka albo siostrzyczkę?

Marlena
 921  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

rodzeństwo siostrzyczka

Odpowiedzi

Ju25lka
No my się zdąrzyliśmy postarać o siostrzyczkę, zanim córka chciała ją mieć... ale może warto się nad tym zastanowić?! Fajna rożnica wieku... Kwestia tego czy w ogóle jeszcze planujecie powiększenie rodziny.
kosia
No u nas też tak było, Aga marudziła marudziła że chce rodzeństwo ale nie miało to szczerze powiedziawszy jakiegoś wpływu na nas. Potem sami zdecydowaliśmy, ale ona i tak myślała, że po prostu to ze względu na nią.
kasia13_archiwum
U nas bylo tak jak u @kosi. Fatima marudzila, ze chce rodzenstwo, no i rzeczywiscie dostalo sie jej, ale my planowalismy i tak juz jakis czas, no a ta ciaza wynikla juz w nieplanowanym czasie... no i wszyscy bylismy zadowoleni, a Fatima do tej pory jest przekonana, za Yasmine dostala ona w prezencie... ;)
Claudia
Fajnie jak miedzy rodzeństwem jest mala roznica wieku.Zawsze chcialam miec starszego brata,ale bylo to nie wykonalne,wiec zadowolilam sie po prostu bratem;)Moj brat jest ode mnie mlodszy o 6 lat,jak bylismy mlodsi to strasznie mi dokuczal,koniecznie chcial uczestniczyc w zabawie jak przychodzily do mnie kolezanki(tylko on mial 3 lata a my po 9,wiec nie byl kompanem do zabaw)Teraz gdy jestesmy starsi jest super.Chociaz przechodzi tzw trudny okres to ja rozumiem go najlepiej:)zadna kolezanka nie zastapi brata czy siostry:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.