Menu

Chciałam się pochwalić:):)

Cześć dziewczyny, wiem że to strona do zadawania pytań, ale nie mogłam sie powstrzymać, żeby sie nie pochwalić (grins)(grins)(grins) mój synek ma 6 miesięcy i w tym tygodniu wyszły mu dwa ząbki (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) n ie miał i nie miał aż sie zaczęłam martwić a tu proszę we wtorek wyszedł pierwszy a wczoraj drugi, nawet nie przechodzi tego źle, jestem dumna z mojego synusia. A tatuś musi stawiać flaszeczkę za pierwszego zabka, hehehe

Jucha
 585  17

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie radość ząbki

Odpowiedzi

ADAMSKA98
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
monique25
to za ząbki też sie stawia nie widziałam (grins)

(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze) gratulacje (prezent)(prezent)(prezent)(prezent)
Jucha
Tak mi moja mama powiedziała, że za każdego nie bo by zbankrutował ale za tego pierwszego to się należy (grins)(grins)(grins)(grins)
renata29
no to gratuluję(klaszcze) ale czemu się martwisz,6 m to wcale nie jest późno a wręcz dosyć wcześnie:)mojemu wyszły 2 ząbki dzień przed skończeniem 6m:)
milka3006
ten kto znajdzie pierwszego zabka stawia flaszeczke zeby zabki byly zdrowe gratulacje (klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
daryjka87poznan
Gratuluje!!!(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
koza54
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
nikordia
(klaszcze)
Anis
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(prezent)
korek221
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(prezent)(grins)(grins)
Aneta50209
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(kwiatek)(kwiatek) Gartuluję teraz tylko patrzeć następnych ząbeczków
Kinga1009
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
brawo!!!!!

gratulacje!!!!!(kwiatek)(kwiatek)
iwona1985
brawo dla synka(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
silvi
(kwiatek)(klaszcze)(kwiatek) gratuluje. To faktycznie nie jest za pózno na pierwsze ząbki. Moj synek dostał pierwszego pod koniec 6mca a za tyg drugiego. Na 8 mcy miał 6 ząbków. Teraz ma 9,5mca i narazie cisza.
rapadura
no ja tez o sukni słyszałam i ja dostane:D:D:D:D ale córce się przebił w 8 miesiącu i zarazie nic więcej nie widać ale ząbkuje twardo...
silvi
Pisałam,że cisza (nigdy) narazie z ząbkami. Dosłownie dzien po wpisie,wypatrzyłam lewa dolna 2 a na drugi dzien prawa dolna 2. I chyba idzie 4.......(krejzolka). Moj synek chyba na ząbki się pochorowal wpon,katar,gorączka. ALe byłam zapobiegawczo u lekarza :). Dzis juz sob a katar nie puszcza,gorączka leciutenka,raz rosnie raz spada.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.