Menu

Chętnie wypróbowujesz nowe produkty pojawiające się na rynku?

U niektórych zwycięża przyzwyczajenie i przywiązanie do sprawdzonego już produktu - u innych ciekawość i chęć wypróbowania czegoś nowego. Jednak jak przeczytać można w artykule Polacy są otwarci na rynkowe nowości, grupa osób chętnie kupujących nowości jest zdecydowanie więkasza. "60% badanych Polaków chętnie sięga po nowe produkty pojawiające się na rynku i wypróbowuje je – wynika z badania przeprowadzonego przez Ipsos." A jak to jest w Twoim przypadku? Chętnie wypróbowujesz nowe rzeczy pojawiające się na półkach sklepowych? Czy jesteś raczej wierna tym sprawdzonym i dobrze znanym?

Chętnie wypróbowujesz nowości?

NetMamaTeam Team
 535  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy nowości

Odpowiedzi

clyde22
Ja raczej z tych przywiązanych do tego, co sprawdzone, przemyślane, przetestowane... Nie należę do "łapaczy okazji"... Ale jest we mnie jakiś margines otwarty na coś nieznanego. Ostatnio wielbiciel Nokii zakochał się w Samsungu Solidzie i chyba będzie to miłość na dłużej... ;)
kama86
Czasem kupie jakas "nowosc" ale zazwyczaj wracam do swoich produktow sprawdzonych..np: proszek do prania,plyn do plukania(choc ten zmieniam dosc czesto).
Z produktami spozywczymi(maslo,jogurty,serki..itd) tez lubie eksperymentowac,ale w niektorych przypadkach jestem wierna jednym markom.
Wszystko zalezy od jakosci produktu i ceny.
amalka
Zależy od grupy produktów. Nie eksperymentuję z kosmetykami i chemią ogólnie. Proszki do prania stosuję dwa naprzemiennie, podobnie płyny do płukania (oba mają piękne linie zapachowe i zmieniam co jakiś czas) Wiele razy nowość okazała się niewypałem. Raz czy dwa skusiłam się na produkt "z reklamy"- smakowita o zapachu świeżego bochenka dla przykładu (barf) W większości przypadków, o zakupie decyduje przyzwyczajenie i przekonanie do marki.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.