Menu

Chińskie domy dziecka...umieralnia...

Ja to mam pecha chyba ostatnio ,jak siedzę na tym internecie.Ostatnio te zdjęcia zmarłych dzieci ,teraz to....Bardzo przygnębiający,poruszający serce film..W jakich warunkach te dzieci ... wegetują i umierają,bo nie można nazwać tego ŻYCIEM...(placze)(placze)
To jest prawdziwa tragedia........."Ludzie są gorsi od najokrutniejszych zwierząt"....


nikogo nie zmuszam do oglądania...
http://www.youtube.com/watch?v=B94trCVCrLo&feature=player_embedded

Kasia1978
 3078  23

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Opieka nad dzieckiem domm dziecka

Odpowiedzi

pscolka1987
omg..dalej nie oglądam
234olenka
bardzo przykre co się tam dzięję...serce sie kraje gdy sie na takie rzeczy patrzy./....
emikacpi
kur... nie mogę zrozumieć dlaczego ... tragedia , te dzieci biedne mają piekło tu na ziemi (placze)(placze)(placze)(placze)
amalka
To zagłodzone, chore dziecko na końcu... (placze)(placze)(placze) Straszny film... Możecie mnie zlinczować ale to jeden z powodów dla którego przestałam wierzyć w jakąkolwiek "miłościwą istotę"...
Kasia1978
i w tym piekle udział maja dorośli...ja też tego nie rozumiem...że świat to ogląda....
pscolka1987
Film jest pokazany o strasznym okrucieństwie ludzi .......a pytanie moje takie DLACZEGO NIKT NIE POWIE STOP ???????
lola86
To jest straszne aż się płakać chce (placze)(placze)(placze)(placze)(placze)
kaisaa4
o Boże !!!!!! jakie to jest straszne !!!!!!! (pout)(pout)(pout)(placze)
Kasia1978
tu ściagnięty artykuł...jak kobietę siłą zmusili do aborcji .......
........... Trzydziestosześcioletnią mieszkankę Siming, w pobliżu miasta Xiamen w południowo-zachodnich Chinach przemocą zmuszono do dokonania aborcji – informuje serwis dailymail.co.uk

Kobieta będąca w ósmym miesiącu ciąży została brutalnie pobita przez 12 urzędników rządowych i siłą doprowadzona do szpitala w celu zaaplikowania leku zabijającego nienarodzone dziecko.

Według relacji jej męża wcześniej pojawili się w ich domu urzędnicy mówiąc, że nie mogą mieć kolejnego dziecka, ponieważ posiadają już 10 letnią córkę.

Tragiczne zdarzenie miało miejsce miesiąc po tym, jak rząd w Pekinie poinformował, że nie będzie wprowadzenia zmian w surowym prawie dotyczącym planowania rodziny. Prawo to zakłada m.in., że za złamanie przepisów może zostać nałożona kara w wysokości 25 tys. funtów.

Prawnie, aborcja we wczesnych miesiącach ciąży jest zakazana, nie obejmuje to jednak tzw. "późnych aborcji" tak jak w przypadku Xiao Aiying.

Kobieta komentując całe zdarzenie, powiedziała: "Czułam to dziecko poruszające się moim brzuchu. Proszę sobie wyobrazić jakie uczucie jest teraz".

W Chinach jedna para może posiadać tylko jedno dziecko. Ma to na celu zapobieganie dalszemu przeludnieniu Chin, gdzie wykonuje się około 13 milionów aborcji rocznie - czytamy w serwisie.
xkasiulax
co to kurwa jest!!!!!!!!!!!!!wiecie czego żałuję!!....tego,że to obejrzałam!!
Kasia1978
Kasiu...mówisz,że lepiej nie wiedzieć??(placze)
daryjka87poznan
Straszne. Kasiu dlaczego szukasz i ogladasz takie filmiki????
monikas342
masakra(placze)(placze)(placze) wystarczyl tylko poczatek i dalej nie obejrze(wow)(wow)
Kasia1978
@daria czytałam na wiadomościach jakiś temat o kontroli urodzeń dzieci..i tam miedzy innymi był link do tego filmiku...przypadek....szokujący..smutny.... (placze)
Kasia1978
ale @cinusia tu nie dyskusja o homoseksualistach...
pscolka1987
tylko taka jest ludzkość ,że zawsze wybierane są dzieci zdrowe do adopcji.... koniec mojej zdania (wow)(wow)
amalka
@pscolko nie zawsze (kwiatek) Miesiąc temu kuzynka zaadoptowała dziewczynkę niesłyszącą i bez jednej rączki (skutek wypadku w którym zginęli rodzice małej) Gdy ją zobaczyła, pomyślała- "To moja córeczka" (cukierek)(prezent)

To nie jedyny przykład więc nie można generalizować... Prawda jest też taka, że to nie jest proste. Aby przysposobić niepełnosprawne dziecko, trzeba mieć nie tylko "miejsce" ale również ogromne nakłady finansowe. Miłość nie zawsze wystarcza (placze)(placze)
pscolka1987
Adopcje dzieci chorych czy niepełnosprawnych wciąż należą do rzadkości Wynika głównie z naturalnej chęci posiadania potomka sprawnego i prawidłowo rozwijającego się....Ale coraz wiecej osób ma serce pokochać takie dzieci (kwiatek) i zrozumieć ze takie dziecko daje więcej miłośći niz 5 zdrowych... ps tu jest artykuł podobny do filmu (nigdy) http://interia360.pl/artykul/umieralnie-w-chinach-horror-za-zamknietymi-drzwiami,18109
katarzynka2404
o matko święta zryczana jestem aż mama się wystraszyła że coś mi się stało(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze)(placze) ,niech BÓG WYBACZY TYM LUDZIOM TAKĄ PODŁOŚĆ,JEZU DRAMAT
Kasia1978
Bóg wybaczy???
do piekła z nimi!!!!(zlosc)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.