Menu

Chodzenie za rączkę

Czy wasze szkraby chodzą chętnie za ręczkę? Mój synek ciągle "siam siam" moment i ucieczka. Nie wiem jak go nauczyć chodzenia za rączkę. Jak jest czymś zajęty to go chwytam, ale jak się zorientuje to się wrywa i płacze. Jest na to jakaś rada?

mamaoscara
 646  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

rączka

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Wiesz? Moja Yasmina skonczy w marcu 3 latka i do tej pory ma jakas awersje, jezeli chodzi o chodzenie za raczke... Nie lubi tego po prostu. Dlatego wymagam od niej tylko wtedy, jak np. przechodzimy przez ulice... Tak to chodzi w samopas... ;D;D;D
mamaoscara
No ja też nie mam wyjścia ale jak idę chodnikiem przy ulicy to jestem bliska zawału i się na niego gapie non stop. Już raz omal nie zaliczyłam czołówki z latarnia przez to.
artanis
Grześ też kiedyś tak miał. Teraz chętnie chodzi za rączkę. Nauczyłam go najpierw, że przy samochodach trzeba chodzić - bo jest niebezpiecznie, ale w miejscu gdzie było bezpiecznie, pozwalałam chodzić samemu - dzięki temu zrozumiał, że chodzi o jego bezpieczeństwo. Teraz sam często podaje mi rękę - ostatnio pośliznął się na lodzie i z obawy przed kolejnym upadkiem - sam woli mi podać:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.