Menu

chodzik

hej Mamuski pytanie banalne uzywac czy nie?????????spotkalam sie z roznymi wersjami ze nie bo krzywi sie kregoslub a dziecko chodzi na paluszkach i ze tak bo nic sie nie dzieje a dziecko ma wiele frajdy wiec jak jest z tymi chodzikami?????

anetka2803
 900  26

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie chodzik

Odpowiedzi

ulenka091987
ja kategorycznie mówie chodzikom nie(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
sweetnessa27
NIE(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
aisyrk3017
(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
tlolek
nie my mamy pchacz...zresztą i tak mało używany bo Kuba woli pchać krzesło przez cały korytarz niz ta zabawke(grins)(grins)
aniula
ja równiwnierz jestem na nie!!!ale polecam chodzik pchacz(kciuki) świetna alternatywa dla zwyklego chodzika(kciuki) my taki mielismy i Zuzia go uwielbiała
aniula
*również(awve)
annabok77
ja rowniez jestem przeciwna chodzikom
moput
Podzielam zdanie przedmówczyń.
mamapati
moja miała i niema krzywych nóżek, jej sie bardzo podobało:)
karolincia
Jestem przeciwna chodzikom są niepotrzebne i szkodliwe.
mammma
nie. chociaż nie używałam i nie mam doświadczeń. ale nigdy nie słyszłam o nich nic dobrego.
Madzik8889
W jednym programie mwili, że jak ktoś już chce kożystać z chodzika to najwyżej 30 minut do godziny i nie dłużej!!My nie używaliśmy...ale rozumiem że nie którzy potrzebują posprzątać itp.
paulaa
(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)
lolita
Ja tez jestem przeciwna-nie uzywalam ani dla jednego ani drugiego syna!!!
Remedios
no ja właśnie też ostatnio czytałam o chodzikach, nie zamierzałam go wcale kupować po tylu negatywnych opiniach, a w końcu go dostałam w prezencie i leży..nie zamierzam go używać cały czas, ale po dłuższym zastanowieniu faktycznie może się przydać gdy trzeba na króciutką chwilkę się czymś zająć..więc go nie wyrzucam..
koza54
owszem frajda jest i dziecku jest łatwiej, ja sama używałam przez chyba trzy miesiące ale wywaliłam na śmietnik. A teraz odkąd córka nie ma chodzika to po dwóch dniach zaczęła wstawać na nóżki i chodzić przy meblach, no i jak była w chodziku wogóle mi nie raczkowała a jak zabrałam to od razu zaczęła mi raczkować.... w końcu musi się jakoś poruszać (grins)(grins)(grins) i wcale jej nie tęskno za chodzikiem i mi też (grins)(grins)(grins) a co do tego czy szkodzi to napewno ale jak się za dużo używa...
joasik31
ja również mówię NIE. Uważam, że jak dziecko będzie gotowe chodzić to samo zacznie bez chodzika
NATI
ja rowniez mowie nie (zlosc)
Magdzik
@smerfetka(kwiatek)
A ja uważam, że chodzik jest czasem potrzebny. A dzieci mają czasem krzywe nóżki niekoniecznie od chodzenia w chodziku, więc nie należy przypisywać samych najgorszych cech chodzikom. Takie jest moje zdanie(kciuki)
Magdzik
@mamarosa rozbić głowę, czy nabić guza równie dobrze dziecko może w łóżeczku, a Ty chcesz mnie już zjeść...chyba kolacji nie jadłaś(smiech)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.