Menu

chodzik

Drogie mamy czy Wasze dzieci korzystały z chodzika? Mój synek jakieś dwa miesiące temu chodził w chodziku ale na dzień dzisiejszy chodzik stoi w kocię...Nasza Pani neurolog zabroniła kategorycznie używać chodzika u wczesniaków, podobno jeśli samodzielnie nie siedzą to chodzenie w chodziku hamuje ich rozwój. Jak uważacie? Mój synek już sam siedzi od kilku dni, teraz zauważyłam że poprostu czasami mu się nie chciało a ja odbierałam to tak jakby nie potrafił. Zaczyna się podpierać rączkami gdy ma się przewrócić chociaż ni9e zawsze, jest bardzo żywym dzieckiem. Doradźcie mi mamusie co z chodzikiem, wkładać go teraz.dodam że ma prawie 11 miesięcy, ma silne nóżki, złapany za rączki próbuje iść i łapać równowagę

anna23
 842  25

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta dziecko-chodzenie w chodziku

Odpowiedzi

Edytka85
Ja nie wkładałam mojego dziecka i drugiego też nie włożę do chodzika. Jeśli chcesz znać moje zdanie to jestem na NIE.
NATI
Zgadzam sie z dziewczynami..rowniez jestem na NIE

Moja corcia wychowala sie bez chodzika i nawet przez mysl mi nie przeszlo zeby kupic chodzi ale kazdy robi jak uwaza...
koza54
ja proponuję żebyś w wyszukiwarce pytań wpisała sobie słowo "chodzik" wyskoczy Ci masa pytań na ten temat... mi już nawet nie chce się odpowiadać na kolejne pytanie związane z chodzikiem (chora)
kordi80
ja tez jestem tego zdania chodzikom mowie NIE ! Moj synu nie mial chodzika i moja corcia tez nie bedzie miala...
ulenka091987
pierwszy syn nie używał i drugi też nie będzie
Magdzik
Ja wkładałam jak już dobrze siedziała, a poza tym to myślę tak samo, jak Madzia, tzn.@Koza(grins) Pytanie o chodzik jest średnio raz w miesiącu(krejzolka)
koza54
raz na tydzień!!! (kciuki)(wow)(krejzolka)
koza54
raz na tydzień jest takie pytanie...!!! (kciuki)(wow)(krejzolka)
Magdzik
Kasiu nie śpij(awve)(awve)(awve)(smiech)(smiech)
NATI
Kasiu dobranoc (grins)
mycha2706
A mój Hubcio dostał chodzik i raz wsadzony przez R. do niego wydarł sie i nie chce,sam lubi sobie pełzac do czegoś gdzie sie moze podciagnąć i staje(kciuki) chodzikiem sie bawi,odwracam do góry nogami i kręci sobie kółkami,może tak nawet 10 minut(krejzolka)
rozowa82
skoro Twoj maluch jest wcześniakim, dopiero co zaczął siedziec to daruj sobie chodzik, tym bardziej ze CI neurolog ZABRONIL!!! a co ci tak spieszno do chodzenia??? jeszcze bedziesz chciała zeby maleństwo przestało chcoć na chwile chodzić (czytaj biegać)....
ja proponuje zamiast chodzika kupic sobie porządne bity na wiosne do biegania... Cierpliwości kobieto (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
rozowa82
skoro Twoj maluch jest wcześniakim, dopiero co zaczął siedziec to daruj sobie chodzik, tym bardziej ze CI neurolog ZABRONIL!!! a co ci tak spieszno do chodzenia??? jeszcze bedziesz chciała zeby maleństwo przestało chcoć na chwile chodzić (czytaj biegać)....
ja proponuje zamiast chodzika kupic sobie porządne bity na wiosne do biegania... Cierpliwości kobieto (grins)(grins)(grins)(grins)(grins)
rozowa82
chlefcia dublowało sie (wow)
Paulinka1701
(wow) Przepraszam że to powiem ale to jest nie normalnie "Mój synek jakieś dwa miesiące temu chodził w chodziku ale na dzień dzisiejszy chodzik stoi w kocię."...czyli niby miał 9 miesięcy (jest wcześniakiem ...ale to mnie nie martwi lecz to"Mój synek już sam siedzi od kilku dni[...]dodam że ma prawie 11 miesięcy" czyli krotko mówiąc on od niedawna zaczął siedzieć a dwa miesiące temu jak nie siedział ty go do chodzika wsadzałaś ??? Czy to już nie jest przesada ???(zlosc) Zresztą skoro lekarz Ci powiedział NIE to chyba nie masz co nas pytać ...

PS. ja jestem na nie jeśli chodzi o chodzik w ogóle...jak ktoś wkłada nie na długo ale jak dziecko już STABILNIE siedzi czyli nei dopiero od kilku dni ...to jeszcze choć i tak nie popieram ale to ...przepraszam PORAŻKA(zlosc)
rozowa82
@paulina1701 ale tojest jescze nic, moja sasiadka wsadza 4-miesieczne dziecko do chodzika, czujesz blusa??? (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
Magdzik
(wow)(wow) 4-miesięczne???(wow)(wow) No to dopiero porażka(krejzolka)(krejzolka) A raczej bezmyślna istota ładnie to ujmując(grins)
korek221
GRZEŚ PÓŹNO ZACZĄŁ CHODZIĆ (17 MIESIĘCY) ALE W ŻYCIU GO NIE WŁOŻYŁAM DO CHODZIKA...MIAŁ JEDNO BIODERKO SŁABSZE PO URODZENIU I WOLAŁAM GO DODATKOWO NIE OBCIĄŻAĆ.GDZIE CHCIAŁ TO I TAK SIĘ DOSTAŁ RACZKIEM(grins) A JAK SIĘ W KOŃCU PUŚCIŁ TO RZADKO KIEDY CHODZIŁ POWOLI- WSZĘDZIE GALOPKIEM(grins)(grins)(grins)
anna23
Do Paulinka1701.Wydaje mi się że mogę pytać o co chce prawda?Jesli nie miałabym wątpliwości to nie zadawałabym tego pytania. Wyjaśnie:prędzej wkładałam dziecko do chodzika, rehabilitant wiedział o tym i nie miał żadnych zastrzeżeń. nie podważałam jego decyzji, bo nie miałam o tym pojęcia. Od niedawna chodzimy do neurologa i to on zabronił. Wybacz to jest moje pierwsze dziecko i nie musze miec o wszystkim pojęcia. Na następny raz skoro moje pytania wydaja Ci się nienormalne to poprostu je ignoruj i nie odpowiadaj.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.