Menu

chodzik

witam mamusie kiedy dawaliście swoje dzieci do chodzika???i czy wogóle dawaliście dzieciaki do chodzika?

dorotka111
 595  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

chodzik

Odpowiedzi

monilajsa
nIe wkładałam nigdy dzieci do chodzika
margolcia85
Mikołaj chodził w chodziku już jak miał 4,5 m-ca, ale korzystał z niego bardzo krótko bo chyba jakieś 2-3 m-cy, samodzielnie zaczął chodzić jak miał 9 m-cy więc chodzik został schowany i teraz korzysta z niego Gabrysia :) mała ma 6,5 m-ca i chodzi w nim dopiero jakieś 2-3 tyg. wie już do czego służą nóżki więc chyba też nie posłuży nam za długo :)
kasiam146
nie uzywalismy chodzika mielismy pchacz mati zaczal chodzic samodzielnie jak skonczyl 10 miesiecy
Ada3610
my mieliśmy pchacz, do chodzika bym nie wsadziłam dziecka
MaLaCzarna
(nigdy)(nigdy)(nigdy)
anulaa9218
Dokładnie lepszy jest pchacz,ponieważ jak każdej znajomej pytałam co sądzą o chodziku,odpowiadały,że takie coś w ogóle nie powinno być produkowane bo ich dzieci od tego mają teraz krzywe nóżki.
kinia87
chodzik jest nie dobry z tego względu,że dziecko które przebywa godzinami w nim to później jak ma stanąć na nóżkach to chwieje sie i upada na różne strony,a dziecko które nie używa chodzika spada na pupę. I faktycznie,moja znajoma swoje dziecko całymi dniami trzymała w chodziku i jak mały próbował stanąć to upadał jak zabaweczka dosłownie. Od czasu do czasu nie zaszkodzi,ale bardziej praktyczną zabawką jest pchacz bo można się nią dłużej bawić,nawet jak dziecko jest starsze.
JumaPi
chodzikom mówię wielkie NIE(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
goskapolak
Nie miałam chodzika.
lola86
Dostaliśmy chodzik ale taki 239833638. Mała nie chciała w nim chodzić ale uwielbiał się bujać . Chodzik pchacz też mieliśmy 2402410344 ale mała wolała meble do trzymanki . Z to teraz na nim szaleje . Czy krzywe nogi sa po chodziku to nie wiem chyba zależy od dziecka .Bo ja też byłam trzymana w chodziku , i to pół dnia bo babci nie chciał się za mną ruszać .Mama była w pracy . A nogi ma świetne
piasekpustyni
absolutne NIE dla chodzików(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)
jagoda30
Maciek miał 5 miesięcy jak zaczął ganiać w chodziku.Evra niektóre dzieci po prostu są w tym wieku na tyle duże i silne i wiedzą do czego on służy,że mogą korzystać z chodzika inne nie. Maciek nie ma krzywych nóg ani nie chodzi na palcach.Wszystko zależy od dziecka i rozwagi rodziców,chyba normalne że dziecko się męczy i chce odpocząć,spać,jeść,itp i nie spędza całego dnia w chodziku.
margolcia85
No więc Mikołaj niema krzywych nóg, kręgosłup prosty jak strzala i nie rozumiem poco wielkie halo - jak mówi Jagoda kazde dziecko jest inne i to chyba matka wie najlepiej co jest dobre dla jej dziecka, czy nie mam racji?
Majaaaaaa0000
Moja Maja jeździła w chodziku jak miała 10-11 miesięcy, jak Musiałam cos zrobic w domu. Tak to NIE sadzałam jej bez potrzeby!
Grosik007
NIE NIE NIE NIE NIE NIE!!!
daryjka87poznan
A moja smigała w chodziku miała cos koło 7 miesiecy.
babooshka
nie używaliśmy chodzika bo jestem jemu przeciwna...
Beatris0302
Mó jKamil miał 5,5mies jak sadzalismy go do chodzika ale tylko wtedy jak cos przygotowwałam w kuchni, wiec moze spedzał w nim kilkanascie minut dziennie i nic mu nie jest a sam zaczął chodzic jak miał 1 i miesiac ;)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.