Menu

Chodzisz czasem do biblioteki?

Biblioteka to z pewnością nie lada gratka dla moli książkowych. Chociaż nie dla wszystkich. Jedna z moich najlepszych przyjaciółek na przykład tak uwielbia książki, że czyta dosłownie wszystko, co jej wpadnie w ręce ;-) Mimo to w bibliotece jej nie uwidzisz, bo ona dodatkowo namiętnie uwielbia książki gromadzić, dlatego dużo częściej znaleźć ją można w księgarni. A jak to jest u Ciebie? Bywasz czasem w bibliotece?

Ania
 598  13

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport książki biblioteka

Odpowiedzi

Nula139
Jestem stałym bywalcem biblioteki.
Swoją domowa biblioteczkę także posiadam,uwielbiam kupować książki.
mycha2706
Mam dużo książek w domu, a za mało pieniędzy żeby kupować wciąż nowe. Regularnie chodzę do biblioteki. Uwielbiam ten klimat i ciszę...
dagmara88
jestem bardzo częstym gościem biblioteki bardzo lubie czytać książki :)
amalka
Ależ oczywiście, że chodzę. Ostatnio głównie po książki dla Krzysia :) Ja nie mam czasu (ani ochoty) czytać sama sobie. Kiedyś byłam "molem", teraz "kinomaniakiem" :)
renata29
Od pierwszej klasy podstawówki byłam zapisana do miejskiej biblioteki.Tu gdzie teraz mieszkam nie ma porządnej biblioteki więc nie chodzę.Za to często kupuję książki.Mam kilka miejsc gdzie można tanio kupić fajne książki i zawsze wracam z kilkoma egzemplarzami :)
Kordelia
Regularnie jestem bywalcem aż 3 bibliotek - nie wyobrażam sobie dnia bez książki :)
karolincia
Kiedys kochałam czytać muszę do tego wrócic chociaz nie mam na razie czasu, do biblioteki chodzę po książki dla Madzi
irekzboralski
nie chodzę ale książki czytam i kupuję
Ania111990
Kartę mam założoną w trzech bibliotekach ale częstym gościem jestem dwóch. Jak mówi moja mama ja książki połykam. Zgodzę się z tym stwierdzeniem. Gdy mam choćby chwilę dla siebie to czytam.
mammma
u mnie biblioteka jest czynna w godzinach w których pracuję więc nie mam do niej dostępu. a szkoda zważywyszy na ceny książek.
aniol
Razem z synkiem non stop wypozyczamy ksiazki ja czytam tak szybko ze niedlugo niebedzie co czytac hihhi szkoda ze nowosci sa takie drogie nie na moja kieszen.
lizzy11
ja ostatnio zdecydowanie czesciej bywam w ksiegarni, tym bardziej ze jest mnostwo przecen i promocji, mimo wielu nieprzeczytanych ksiazek jeszcze i tak kupuje nastepne, ale czytam regularnie jak tylko mam czas, bo nie wyobrazam sobie nie czytac! :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.