Menu

Chodzisz czasem do klubu fitness?

Dobra kondycja i zgrabna sylwetka to cechy, które dla wielu ważne są nie tylko ze względów estetycznych, ale i zdrowotnych. Sposobów na ich utrzymanie jest wiele. Jednym z nich są na przykład siłownie. Jednak jak przeczytać można w serwisie natemat.pl, wiele kobiet niechętnie odwiedza tego typu miejsca. Według autora artykułu kobiety "obawiają się, że będą oceniane ich umiejętności czy koordynacja ruchów, a ich wygląd bądź zmęczenie staną się obiektem drwin. Medal z siłowni ma również drugą stronę. Jeśli bowiem amatorka ćwiczeń jest wysportowaną i atrakcyjną kobietą, staje się obiektem pożądliwych męskich spojrzeń." Co sądzisz na ten temat? Uważasz tę teorię za prawdziwą? Zdarza Ci się pójść czasem na siłownię?

NetMamaTeam Team
 431  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Czas wolny i Sport klub fitness siłownia

Odpowiedzi

katarynka3311
Kilkanaście lat temu chodziłam 2 razy w tygodniu. Teraz już mam niestety daleko tego typu miejsca. Wczoraj wróciłam ze szkolenia w Raszynie i tam były siłownie, basen, sauna i jacuzzy, więc oczywiście korzystałam- świetna sprawa(kwiatek)
lola86
Zaraz z rana jogging z pieskiem i mała do przedszkola po drodze zakupy 3, 700 km w jedną strone . Potem siłownia (sprzątanie domku ) o 13 .00 znów jogging z pieskiem po mała do przedszkola . Znów aerobik gotowanie i pranie . O 16 ,00 2 godzinny truchcik z koleżankami i ich pociechami . Skalpel czyli zabawa z małą . A latem jeszcze trzeba ogródek opanować . A wieczorem błoga cisza . Po co mi siłownia , jak w ciągu dnia tyle ćwiczeń za mną . (rock)(rock)(rock)
goskapolak
Chodziłam i chodzę nadal.W nosie mam czy ktoś drwi z mojej kondycji czy jestem obiektem pożądliwych spojrzeń. Zakładam, że każdy normalny człowiek chodzi na siłownię w tym samym celu.Żeby sobie pooblukiwać ludzi wystarczy postać na przystanku-zawsze taniej i wygodniej niż chodzić do siłowni.
amalka
Kiedyś chodziłam regularnie. Teraz nie mogę wykonywać ćwiczeń innych, niż w odciążeniu. Ponieważ rehabilitacja więcej robi u mnie szkód niż pożytku- nie korzystam. Wolę inne "ćwiczenia" (mruga)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.