Menu

Chodzisz czasem do teatru?

Kochane, w rozmowie ze znajomymi usłyszałam ostatnio opinię, że teatr to forma sztuki na wymarciu. Że coraz mniej ludzi odwiedza te miejsca, że w młodych ludziach coraz trudniej jest rozbudzić fascynację lub chociaż zainteresowanie dla tej formy artystycznego wyrazu, a średnia wieku publiczności na salach teatralnych stale rośnie. Zgadzasz się z tymi opiniami? Bywasz czasem w teatrze? Czy może preferujesz bardziej kino lub telewizor? Porozmawiajmy o teatrze!

Ania
 604  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport sztuka teatr

Odpowiedzi

ada410
Czasem chodzę do teatru, trochę częściej do kina. Wynika to z tego że do teatru muszę dojechać do innego miasta, a kino (puki co) mam na miejscu...
amalka
Niestety nie, a szkoda... Do kina chodzę od wielkiego dzwonu (ostatnio z małym "Przygody Tintina" i "Zmierzch" a raczej "Zmierzchy"), telewizji niemal nie oglądam, za to sporo filmów online.
karolcia514
niestety do teatru nie chodzę ostatni raz byłam w szkole podstawowej na jakimś przedstawieniu....... za to częściej odwiedzam kino :)właśnie jutro się wybieram :)
daryjka87poznan
NIE
stokrotka30
W czasach kiedy mieszkałam w mieście-często chodziłam(czasem nawet po kilka razy na te same sztuki)uwielbiałam teatr,teraz kiedy mieszkam na wsi nie chodzę i WCALE mi tego nie brakuje...teatr,kino,kabarety mam u siebie ...w domu i podwórku
Magdzik
Odkąd się urodziła córcia nie chodzimy, bo zanim się pobraliśmy bywaliśmy od czasu do czasu w teatrze. O przepraszam:) Byłam jakiś czas temu z córka na krótkim spektaklu dla dzieci:))
sara7777
nie
alinagj1o2
Byłam z mężem kilka razy w teatrze .Ale możemy się tam wybierać w wakacie jak dzieci wyjadą. Mieszkam w mieście gdzie jest teatr i widzę że czasami czekają tłumy ludzi przyjeżdżają też autokary .Takich tłumów dawno nie widziałam przed kinem .
goskapolak
Chodzę i to dość często i fakt sponsor by się przydał.
Ostatnio byłam w moim mieście na "Szalonych nożyczkach"
.Przez najbliższe dwa lata będę w Wawie dwa razy w miesiącu więc już planuję i sprawdzam na co warto pójść:)
katarynka3311
Chciałabym, bo lubię, ale do teatru mam daleko, więc brakuje kasy na dojazd i na bilety.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.