Menu

choinka i przystrajanie mieszkania/domu

Kochane lubicie ubierać choinkę i przystrajać mieszkanko/domek na święta? Ja poprostu kocham to zajęcie i jak ktoś próbował mi je odebrać to chodziłam wielce sfochowana (grins)(grins)(grins) To zajęcie od zawsze należało do mnie :) zawsze inaczej ubierałam choinkę, przystrajałam ładnie okienka, robiłam stroiki z naturalnych gałązek... A jak to jest u Was? Lubicie to zajęcie?

j.w.

koza54
 1119  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dom i Ogród przystrajanie choinka święta

Odpowiedzi

Kasia011085
uwielbiam...ale za rozplątywanie lampek się nie biorę Oooooo nie to nie na moje nerwy hehe
koza54
a ja tak uwielbiam, że nawet rozplątywanie lampek mnie nie wnerwia (grins)(grins)(grins)
daryjka87poznan
Lubie ale rozbierac choinki juz nie.
koza54
@maira u mnie też czasami rozplątuje M, ale ja też to robię, on jakoś nie przepada za tymi zajęciami świątecznymi :/ a szkoda :(
Paulinka1701
Uwielbiam :)
Nula139
UWIELBIAM:)
monique25
uwielbiam ; mamy świecące bałwanki w oknach ; stroik świąteczny na drzwiach wejsciowych ; stroik na stół ; oprócz tego oczywiscie choinka ; nawet dwie będą (kciuki) na dworze mamy cztery choinki w lampeczkach i w tym roku tato z moim sie uparli na lampki na domku ale zobaczymy co z tego im wyjdzie (grins)

A najbardziej mi sie marzy kominek i świąteczne skarpety na nim no ale nie mamy kominka (zla) ale w końcu może go wywalcze ...
xkasiulax
Tak uwielbiam już ubrałam choinkę i kupiłam mikołajowe skarpety,powiesiłam małej na łóżeczku no i czeka na prezenty(grins)(grins) przystroiłam trochę mieszkanie no jeszcze nie koniec (grins) dziś idę do sklepu kupić parę ozdóbek,ogólnie mamy 3-choinki w tym jedną duuużą (grins) jak na razie ubrałam tylko jedną mniejszą :-)))))
koza54
ooo komineczek ze skarpetami : świetna sprawa, też mi się marzy (grins)
rozowa82
uwielbiammmmmmmmmmmmmmmmmm(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.