Menu

choroba

witam net mamuski mam pytanie czy u Was takze w domu jest tak ze jak wy chorujecie to i tak cały obowiązek spada na Was ?? a jak choruja Wasi mezowie to poprostu sa umierajacy?? i niestety juz nic nie zrobia bo by sobie kuku zrobili????

Niki300
 610  14

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie maz

Odpowiedzi

aga24
Oczywiście że takk jest przynajmniej u mnie.Ma zwykły katar a już umiera(grins)(grins)
Paulinka1701
U mnie jest tak że jak ja jestem chora to mój mi pomaga na tyle ile potrafi i może i na odwrót ...a jeśli jestem "umierająca" to sam mi każe leżeć w łóżku (grins)(prezent)
Niki300
To dokładnie jak u mnie widzi ze chora jestem bo naprawde mnie rozłozylo a dzwoni wracajac z pracy i mówi do mnie to idz do apteki normalnie mnie rozwalil na lopatki
Paulinka1701
A no i u niego katar może nie ale ból czegokolwiek to on już umiera, ale wybaczam mu z racji tego że on mi w ciężkich chwilach pomaga
Niki300
Mój umiera i testament pisze jak jest przeziębiony tak na wszelki wypadek a marudny gorzej jak dwójka naszych dzieci(smiech)
myszka838383
jak facet jest chory to mamy kolejne dziecko w domu...taka prawda dziewczyny (grins)
myszka838383
Niki300 mój tez testament pisze (grins)(grins) ale tym '' idź do apteki'' to mnie Twój mężulek rozwalił normalnie .....(smiech)
mala21
ooo to nie tylko mój mężuś jak przeziębiony to testament zaczyna pisac?(smiech)(smiech)(smiech) Wolę chore dziecko niż męża(smiech)
fiolka
Karol ostatnio leżał, jak miał wycinana torbiel spod usuniętej 8. Ale to był non stop na silnych przeciwbólach przez jakieś 3-4 dni i ogólnie ledwo kontaktował. Tak to nie choruje. Jak ja jestem chora, to wiadomo, robię co muszę jak on jest w pracy, a jak już przyjdzie do domu, czy nadejdzie weekend to mi nie można wyściubić nosa spod kołdry.
koza54
mam to samo.... co tu dużo gadać, my kobiety jesteśmy śilniesze psychicznie i nie poddajemy się z byle powodu...
beatka7623
No u mnie jak mój M jest chory to mam cały szpital w domu a jak ja choruję to mam ale cały dom na głowie (pout)(pout) No niestety tak to już jest i trzeba się chyba przyzwyczaić (pout)
niunia89
niestety jest podobnie jak u większości...każdy może być chory ale robota spada na mnie
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.