Menu

Choroba bostońska

Czy Wasze dzieciaki ją przechodziły?Moja mała złapała ja od swojej kuzynki,pierwszy raz o tej chorobie słyszę,mam nadzieje że nie będzie jej tak przechodziła jak kuzynka bo strasznie to przeszła. Mała miała całą jamę ustną w nadżerkach a do tego stopy i dłonie w bąblach. Podobno jest teraz epidemia tej choroby.

izkalepszy
 930  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

choroba bostońska

Odpowiedzi

MamaMateuszka
pierwsze słyszę o tej chorobie(wow) Zdrówka życzę dla córy(prezent)
kreskah
no u nas w przedszkolu panowała, moje jakoś się uchroniły
(przynajmniej na razie), choć koleżanki synek, który chodzi do przedszkola z moimi córkami to przechodził- on przez ponad tydzień miał jakby afty w buzi, ale bez gorączki. Inna dziewczynka z przedszkola miała wysoką gorączkę, obsypaną buzię a także dłonie, więc to chyba zależy od dziecka.
daryjka87poznan
Ja juz slyszałam o tej chorobie ale nie wiem jak ona dokładnie sie objawia.
paulaa
boże dziewczyny moja córka ma takie objawy choroby męcze sie z tym od tygodnia chodze od lekarza do lekarza już na leki wydałam 150 zł a oni mi same alergiczne leki przepisują powiedzie mi czym smarowac te swędzące krostki moja ma tylko na nogach z góry dziękuje za odp
paulaa
na stopach a nie na nogach
paulaa
na stopach a nie na nogach
otylka
ja nie smarowałam niczym, to się leczy objawowo. podawałam milifen na zbicie gorączki i tyle. podobno te krostki czasami się czymś antybakteryjnym smaruje, jeśli jest ryzyko nadkażenia. najgorsze są afty w buzi, bo bolą i dziecko nie może jeść za bardzo. u nas cały żłobek już to odchorował.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.